Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Lucifer’da Fazladan Eklenen Bölümler Diziyi Değiştirebilir!

Lucifer’da Fazladan Eklenen Bölümler Diziyi Değiştirebilir!

Yazar: Sara Yıldırım

Lucifer’da fazladan eklenen bölümler diziyi değiştirebilir! Dizinin yapımcıları Joe Henderson ve Ildy Modrovich, fazladan 6 bölümün eklenmesinin dizinin 5. sezonunun olay örgüsünü nasıl etkilediğini açıkladılar.

Lucifer’ın gelecek 5. sezonunda daha önce beklenilenden birkaç bölüm daha fazla olacak ki bu da dizinin hayranları için yeni şeyler kapıda demek.

21 Ağustos’ta yayınlanacak olan Lucifer’ın 5. sezonu, daha önce 10 bölüm diye planlananın aksine 16 bölümden oluşacak. Bu sayede yazarlar, keşfetmek ve hikayelerini yeni ve yaratıcı yollarla anlatmak için çözüm yolları buldular. Ekstra bölümler hoş karşılanmış bir sürpriz olsa da, beşinci sezonun tamamı “beklenmedik” olarak tanımlanabilir.

Lucifer 3. sezonun ardından FOX tarafından iptal edilmişti ancak Netflix tarafından kurtarıldı. 4. sezon ile Lucifer’ın başarısını fark edince kanal 5. sezonu çekmeye karar verdi. Netflix defalarca Lucifer’ı kurtarmakla kalmadı ayrıca yazarlara ekstra 6 bölüm daha vererek kendi düzenini dizi için değiştirdi ve kapasitesini arttırdı.

Dizinin yapımcıları Joe Henderson ve Ildy Modrovich, ekstra 6 bölümlerini tamamen benzersiz olması beklenen bir içerikle tamamladılar. EW fotoğraf önizlemesinde, oyuncu kadrosunun çarpıcı bir kara film stilinde kostümler giydiğini görüyoruz. Belli ki dizi 1940’lı yıllarda Maze’in ve Lucifer’ın geçmişi hakkında bilgiler içeren flashbacklere yer verecek.

İlginizi Çekebilir: Yapımcılar Stranger Things’in Finalini Çoktan Yazmış!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...