Anasayfa HaberlerDizi Haberleri The Office Yeniden Çekimi İçin Çalışmalar Başladı

The Office Yeniden Çekimi İçin Çalışmalar Başladı

Yazar: Oğuzhan Güre

The Office Yeniden Çekimi İçin Çalışmalar Başladı

Yıllardır süren spekülasyonların ardından, The Office’in yeniden çekiminin nihayet gerçekleşeceği ve orijinal ABD’li program yapımcısının geri döneceği bildirildi.

The Office’in yeniden çekimi için çalışmaların sürdüğü ve orijinal Amerikalı showrunner’ın geri döneceği söylendi. Bir ofis sitcom’u olan The Office, 2013 yılında sona ermeden önce bile, dizinin yeniden canlandırılıp canlandırılmayacağına dair sorular vardı. Ancak zaman zaman ortaya çıkan söylentilere ve oyuncu kadrosu ile ekipten gelen olumlu açıklamalara rağmen, hiçbir proje resmi olarak duyurulmadı. Şimdi, yazarlar grevinin geçici olarak sona ermesiyle birlikte, büyük haberlerin yolda olduğu bildiriliyor.

Gazeteci Matt Belloni’nin Puck Bülteni‘ne göre, ABD’li dizi uyarlayıcısı Greg Daniels’ın geri döneceği bir The Office projesi başlıyor. Yeniden çekim haberi, yazarların grevi resmen sona erdiğinde duyurulacak ve tüm proje ve anlaşmalar da bundan sonra gerçekleştirilecek. Oyuncu kadrosu konusunda henüz bir açıklama yapılmadı.

Dizinin sona ermesinden bu yana, The Office’in yeniden başlatılması, oyuncuların katılıp katılmayacağı ve hikayenin ne olacağı konusunda sık sık sorular soruldu. Bu sorulara NBC’deki yöneticiler ve diziyle daha doğrudan ilgili olanlar da değindi. Daniels ise dizinin yeniden canlandırılması ihtimali konusunda hem iyimser hem de kötümser bir tavır sergiledi.

Daniels zaman zaman umut vadeden açıklamalarda bulundu. Hatta bir yeniden çekime nasıl yaklaşabileceğini detaylandırarak, aynı genel evrende geçeceğini ancak aynı karakterleri içermesi gerekmediğini açıkladı. Yine de aralarında John Krasinski (Jim) ve Mindy Kaling’in (Kelly) de bulunduğu bazı The Office oyuncuları, koşullar uygun olduğu takdirde rollerini yeniden canlandırmaya açık olduklarını ifade ettiler.

Dizideki Ryan rolünün yanı sıra dizide yazar, yapımcı ve yönetmen olarak da görev yapan B.J. Novak, The Office’in yeniden çekimi konusundaki isteksizliğini dile getirerek, The Office’in yeniden çekiminin sadece potansiyel finansal kazanç için alınan bir karardan ziyade sanatsal bir karar olarak ele alınması gerektiğini vurguladı. Bu yeniden çekimin bu konuya nasıl yaklaşacağı, proje ve proje detayları resmi olarak açıklandığında netleşeceği düşünülüyor.

The Office Yeniden Çekimi İçin Çalışmalar Başladı

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...