Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Revenge’in Devam Dizisi ABC Tarafından Çekilmeyecek!

Revenge’in Devam Dizisi ABC Tarafından Çekilmeyecek!

Yazar: Sara Yıldırım

Revenge’in devam dizisi ABC tarafından çekilmeyecek! ABC kanalı Revenge’in devam dizisini çekmekten vazgeçti. Dizi 2011’de başlayarak 4 sezon sürdü ve 2015’te sona erdi. Revenge’in final sezonu ABC kanalında yayınlandıktan birkaç ay sonra, kanal dizinin spin-off’unun çekilme ihtimalinin olduğunu söylemişti. Ancak Eylül 2019’a kadar Kelley ve How To Get Away With Murder yazarı Joe Fazzio’nun yepyeni bir karakter üzerine devam dizisi üzerinde çalıştığı söylenmemişti. Hikaye Malibu, Kaliforniya’da geçecek ve biyokimyager annesinin ölümüne, ailesinin yok olmasına ve küresel bir salgına neden olan bir ilaç firması için intikam arayışında olan genç bir latin göçmeni konu edinecekti.

Ayrıca şöyle bir söylenti de vardı ancak hiç onaylanmamıştı: Mann’in yeni karaktere danışman olarak hizmet edecek olan Nolan’ı tekrar canlandıracağı söyleniyordu. Ancak şu an, TV Line ABC’nin devam dizisini çekmeyeceğini açıkladı. ABC’nin neden vazgeçtiği bilinmiyor. Olası bir spin-off dizisinin başka bir kanalda hayata geçirilip geçirilmeyeceği ise merak konusu. ABC, diziyi çekmekten neden vazgeçtiğini söylemese de bunun nedeni olay örgüsü olabilir. Hikayenin küresel bir salgın etrafında dönmesi şu an tüm dünyada baş gösteren corona pandemisiyle çok benzerlik göstermesi olabilir.

İlginizi Çekebilir: Matrix 4 Hakkında Yeni Bir İddia Ortaya Atıldı!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...