Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Yapımcılar Stranger Things’in Finalini Çoktan Yazmış!

Yapımcılar Stranger Things’in Finalini Çoktan Yazmış!

Yazar: Sara Yıldırım

Yapımcılar Stranger Things’in finalini çoktan yazmış! Duffer kardeşler, yıllar önce dizinin mitolojisini gösteren bir belgeselle Stranger Things’in sonunu önceden planladıklarını duyurdu.

Dizinin 4. sezon çekimlerine korona virüs nedeniyle ara verilmiş olsa da, onlar zaten programın ilerisinde olduklarını ve stüdyoya geri dönmelerine izin verildiğinde de diziyi toparlamaları gerektiğini ifade ettiler.

5. sezonun çekilmesi hakkında herhangi bir kesinlik olmamasına rağmen, dizi yapımcısı hem Netflix’in hem de oyuncuların dizinin devam etmesini çok istediklerini söyledi. Yine de dizinin ne zaman biteceği dikkate alınmaksızın, diziyi tatmin edici bir şekilde bir sonuca bağlamak için bir plan halihazırda mevcut.

Ayrıca dizinin yapımcıları olan Matt ve Ross Duffer kardeşlerin her ikisi de, 3. sezon finalinin dizinin daha geniş çapta planlanmış olan finali için bir ilerleme kaydettiğinden bahsettiler.

İlginizi Çekebilir: Sorry to Bother You: Bir ‘Kapitalizm vs. Komünizm’ Replikası

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...