Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Starz, Heels Dahil 4 Diziyi İptal Etti!

Starz, Heels Dahil 4 Diziyi İptal Etti!

Yazar: Oğuzhan Güre

Starz, Heels Dahil 4 Diziyi İptal Etti!

Stephen Amell’in başrol olarak yer aldığı sevilen dizi Heels diğer üç diziyle birlikte Starz’da iptal edildi.

Heels, dizinin 2. sezonunun bitmesinin ardından Starz’da iptal edilen dört diziden biri oldu. Michael Waldron tarafından yaratılan ve Mike O’Malley’in showrunner olarak görev yaptığı Heels, Ağustos 2021’de Starz’da başladı. Dizi, hem kardeş hem rakip olan Jack (Stephen Amell) ve Ace Spade’in (Vikings mezunu Alexander Ludwig) merhum babalarının mirası ve DWL’nin ne olması gerektiğine dair fikirleri üzerine savaştıkları, Georgia kasabasındaki aile güreş organizasyonu Duffy Wrestling League’e (DWL) odaklanıyor. Temmuz sonunda başlayan 2. sezonda, spor draması kardeş kavgasının ötesine geçerek odağını derinleştirmişti.

TheWrap, Heels’in 3. sezon için geri dönmeyeceğini doğruladı. Kanal ayrıca Run the World ve Blindspotting’i de, dizilerin devam etmesini sağlayacak kadar geniş bir izleyici kitlesi bulamadığını gerekçe göstererek iptal etti. Katherine Langford’un başrolünü oynadığı romantik drama The Venery of Samantha Bird de benzer şekilde prodüksiyonu tamamlanmadan yayından kaldırıldı.

Starz, Heels Dahil 4 Diziyi İptal Etti!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...