Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Dune: Part Two İçin Sete Çıkıldı

Dune: Part Two İçin Sete Çıkıldı

Yazar: Aybike Tekeli

Dune: Part Two İçin Sete Çıkıldı

İlk parçası çok beğenilen film, Dune: Çöl Gezegeni’nin ikinci kısmı için çekimlere başlandı. 6 Oscar alan filmin ikinci kısmı Dune: Part Two17 Kasım 2023’te vizyona gireceği tahmin ediliyor.

Dune: Çöl Gezegeni, 2021 yılında sinema dünyasında büyük ses getirmiştir. Yönetmen Denis Villeneuve’nin üçleme olarak tasarladığı Frank Herbert romanının ilk parçası olan film, ülke çapında gösterime girdiği ilk üç haftada gişe rekortmeni olarak haftada 9.537.079 TL hasılat kazandı. Dune, dünya çapında kazandığı gişe hasılatı ise $331,116,356.

Yönetmen koltuğunda yine Denis Villeneuve otururken oyuncu kadrosuna eklenen isimler Twitter’da paylaşılan duyuru sayesinde açıklandı. Dune: Part Two filminde olan Timothee Chalamet, Rebecca Ferguson, Zendaya, Josh Brolin, Javier Bardem, Dave Bautista ve Stellan Skarsgård yine aynı karakterlere can verirken, yeni eklenen isimler,‘Elvis’ filminde göz kamaştıran Austin Butler, ‘Black Widow’ gibi çeşitli filmlerle Hollywood yükselişini devam ettiren Florence Pugh, usta oyuncu Christopher Walken ve kadroya son katılan Lea Seydoux’un yer alacağı duyuruldu.

Dune: Part Two İçin Sete Çıkıldı

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...