Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Chad Stahelski John Wick Chapter 5 İçin Kararsız

Chad Stahelski John Wick Chapter 5 İçin Kararsız

Yazar: Enis Derdimentoğlu

Chad Stahelski John Wick Chapter 5 İçin Kararsız

John Wick serisinin yönetmeni Chad Stahelski, dördüncü filmin vizyona girmesinden ve gişe rekorunu kırmasından birkaç ay sonra beşinci filmle devam etme konusunda emin olmadığını belirtti.

2020 yılında duyurulan “John Wick 5”, “John Wick: Chapter 4” ile peşpeşe çekileceği açıklanmıştı. Ancak zaman içinde planlarda değişiklikler yaşandı ve Lionsgate, geçtiğimiz Mayıs ayının sonunda beşinci film için hazırlıklara başladığını duyurdu. Ancak Stahelski’nin kafası biraz karışık görünüyor.

Yakın zamanda Empir’a röportaj veren Stahelski, beşinci filmin hikayesini nereye götüreceğinden emin olmadığını ve son filmin kesin bir son olmasına izin vermeyi düşündüğünü söyledi:

“Şimdi dördü yaptık ve çemberi tamamladık, tabiri caizse seri için oldukça iyi bir kapanış olduğunu düşünüyorum. Ve sonra içimdeki rakip ya da gerçek yönetmen var, ‘bakalım yapıp yapamayacağımızı görelim’ diyor. Bu çok çekici. Henüz bir ‘neden’im yok. Ancak bu, aramayı bırakmamız gerektiği anlamına gelmez.”

Ünlü yönetmen bir sonraki projesi olacak olan son yıllarda ses getiren PlayStation oyunu “Ghost of Tsushima”nın film uyarlamasıyla ilgilenmek isteyen Stahelski, “John Wick 5” için kapıyı tamamen kapatmasa da geri dönmek için sağlam bir neden olması gerektiğini düşündüğünü şu sözlerle açıkladı:

“Lionsgate, anlaşılır bir şekilde daha fazla “John Wick” filmi yapmaya hevesli. Bir yönetmenin daha fazlası istenen bir mülke sahip olması kötü bir şey değil. Şu an bir işim yok. Ama yarın uyanıp Keanu’ya anlatacak harika bir fikrim olabilir veya o bana anlatabilir ve ‘Aman Tanrım, bunu hemen şimdi yapmalıyız’ diyebiliriz. Kafamda kullanmayı çok istediğim ama kullanmadığımız aksiyon sahneleri var. Geri dönersek, aynı şeyi yapamayız. Ödevimi yapmalıyım Daha iyi olmalıyım.”

“John Wick” serisi, Eylül ayında “The Continental” dizisiyle ve 2024’te Len Wiseman’ın yönettiği, Ana de Armas’ın başrolde yer aldığı “Ballerina” spin-off’u ile geri dönecek.

Chad Stahelski John Wick Chapter 5 İçin Kararsız

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...