Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Keira Knightley The Essex Serpent’te Başrolde Yer Alacak!

Keira Knightley The Essex Serpent’te Başrolde Yer Alacak!

Yazar: Oğuzhan Güre

Keira Knightley, The Essex Serpent’te başrolde yer alacak. Dönem draması denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Keira Knightley, Apple için bir drama dizisinin başrolünü ve yürütücü yapımcılığını üstleniyor. Knightley, bu diziyle birlikte yakın zamanda yer alacağı televizyon projelerinin ikincisini de açıklamış oldu. Teknoloji devi, Sarah Perry’nin British Book Award ödüllü romanına dayanan bir dönem dizisi olan The Essex Serpent’e tam sezon siparişi verdi.

Dizinin başyazarlığı Anna Symon üstlenecekken Clio Barnard da dizinin yönetmenliğe hazırlanıyor. Essex Serpent, Cora (Knightley) adlı karaktere odaklanıyor. Cora, kötü niyetli bir evlilikten kurtulduktan sonra, Victoria Londra’sındaki Essex’te yer alan Aldwinter adlı küçük bir köye yerleşir. Essex Serpent adıyla bilinen efsanevi bir yaratığın uzun zaman sonra bölgeye geri döndüğüne dair yerel bir batıl inanç, Cora’nın ilgisini çeker ve olaylar tam da bu noktada başlar.

Yeni Apple draması, Knightley’nin yakın zamanda imzaladığı ikinci televizyon projesi. Knightley ayrıca, Suzanne Rindell’in The Other Typist adlı ünlü romanına dayanan Hulu’da yayınlanacak mini dizide de rol alacak ve yönetmenlik yapacak. See-Saw Films, Apple platformu için dizinin yapımcılığını üstlenecek. Knightley, Symon, Barnard, Jamie Laurenson, Hakan Kousetta, Patrick Walters, Iain Canning ve Emile Sherman yürütücü yapımcılar olacak. Andrea Cromwell ise diziyi üreten isim olacak.

İlginizi Çekebilir: Amazon Dead Ringers Filmini Televizyona Uyarlayacak!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...