Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Succession’ın Üçüncü Sezon Çekimlerinin Bu Yıl Başlaması Bekleniyor!

Succession’ın Üçüncü Sezon Çekimlerinin Bu Yıl Başlaması Bekleniyor!

Yazar: Oğuzhan Güre

Succession’ın üçüncü sezon çekimlerinin bu yıl başlaması bekleniyor. Dizinin çekimleri yıl sonundan önce çekilmeye başlayabilir. Geçtiğimiz törenlerde 18 Emmy adaylığı elde eden HBO’nun sevilen dizisinin 3. sezonunun çekimlerine geçtiğimiz nisan ayında başlanması planlanmıştı ancak korona virüsüyle ilgili bariz nedenlerden dolayı, dizinin yapımı süresiz olarak ertelendi. Dizinin showrunnerı ve yaratıcısı Jesse Armstrong’a göre, Noel’den önce New York’ta çekime başlanması bekleniyor. Armstrong, mevcut durumu zor olarak nitelendirerek, bu planların somut olmaktan uzak olduğunu ve hala fikir aşamasında olduğunu söyledi.

Armstrong’un yaptığı açıklama şu şekilde:

“Bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini kimse bilemez ancak şimdilik planımız bu şekilde. Durumlar elverirse daha erken bir başlangıç da yapabiliriz. Eğer bu süre 6 ay değil de 6 hafta olsaydı biraz daha fazla heyecanlı olabilirdik.”

Kieran Culkin, Variety’nin Actors on Actors sohbeti sırasında yaptığı açıklama sırasında prodüksiyon durumunun ne kadar tahmin edilemez olduğunu dile getirmişti. Culkin, “Çekime Eylül ayında başlayabiliriz de başlamayabiliriz de şu an için hiçbir şey belli değil.” dedi. Succession, Noel’den önce yapım aşamasına geçse bile, izleyiciler büyük olasılıkla 2021’de ne olacağını öğrenmek için oldukça uzun bir süre beklemek zorunda kalacak.

İlginizi Çekebilir: The Good Doctor Korona İle Başlayacak!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...