Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Jason Bateman Superworld’ün Yönetmen Koltuğuna Oturacak!

Jason Bateman Superworld’ün Yönetmen Koltuğuna Oturacak!

Yazar: Oğuzhan Güre

Jason Bateman Superworld’ün yönetmen koltuğuna oturacak. Mark Perez ile birlikte Game Night’ta çalışan yıldız oyuncu Jason Bateman, Perez ile tekrar bir araya geliyor. Gus Krieger’ın yazmış olduğu Superworld adlı romanının senaryosunu Perez yazacak, filmin yönetmen koltuğunda ise Bateman oturacak.

Ozark dizisinde birçok ödül alan yıldız oyuncu Jason Bateman, Game Night filminin senaryosunu kaleme alan ünlü isim Mark Perez ile birlikte yeni bir projeye daha imza atacak. Bateman ve Perez ikilisi, Gus Krieger’ın yayınlanan son romanı olan Superworld’ü beyaz ekranlara taşıyacak. Kitabın haklarını Warner Bros devraldı. Bateman, filmin yönetmenliğini ve Aggregate Prodüksiyon Şirketi altında yapımcılığını üstlenecek. Bateman’ın yanı sıra Perez de senaryosunu yazacak. Superworld’ün yapımcılığında Bateman’a, David Kanter eşlik edecek.

Yakın zamanda bir sesli kitap olarak okuyucuların karşısına çıkartılan Superworld, 2038 yılında geçiyor. Bir kişi hariç Superworld’ün dünyasında yaşayan herkesin süper gücü vardır: Ignatius Lohman. Babası gezegenin en güçlü insanlarından biri olmasına rağmen Lohman, beyaz yakalı bir çalışan olarak yaşamını sürdürüyordur. Ama Lohman, gücü herkesin gücünü yok edebilecek olan biriyle mücadele etme şansı bulacaktır. Bu da ona, yaşamında yeni bir sayfa açmasına yardımcı olacaktır.

İlginizi Çekebilir: The Good Doctor Korona İle Başlayacak!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...