Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Ozark’ın Yeni Sezon Çekimleri Kasım’da Başlayacak!

Ozark’ın Yeni Sezon Çekimleri Kasım’da Başlayacak!

Yazar: Oğuzhan Güre

Ozark’ın yeni sezon çekimleri Kasım’da başlayacak! Dizinin dördüncü sezon çekimlerinin bu kasım ayında başlayacağı bildirildi. Ozark, 2017’de Netflix’te yayınlanmaya başladıktan sonra izleyiciler ve eleştirmenler tarafından övgüyle karşılandı. Hatta, diziyi efsaneler arasında gösterilen Breaking Bad’le karşılaştıranlar bile oldu. Başarılı dizi, özellikle bu yılın başlarında, olumlu incelemelerle karşılanan üçüncü sezonu yayınladıktan sonra, platformun en sevilen yapımlarından biri haline geldi. Netflix, üçüncü sezonun platformda prömiyer yapmasının üzerinden çok geçmeden, Ozark’ın final sezonu olacak olan dördüncü sezon için onay verdiğini ve toplamda 14 bölümden oluşan iki kısım halinde yayınlanacağını duyurdu.

Jason Bateman, verdiği bir röportaj sırasında Ozark’ın yeni sezon prodüksiyonunun bu kasım ayında başlayacağını açıkladı. Resmi başlangıç ​​tarihinin 9 Kasım olacağını açıkladıktan sonra, “Her şey buna doğru ilerliyor ve izleyeceğimiz yönergelere ve protokollere çok güveniyoruz. Tonlarca danışmanımız bulunuyor ve diğer yapımlardan çok şey öğreniyoruz.” dedi.

Netflix, dizinin dördüncü sezonunun çekileceğini ve dördüncü sezonun final sezonu olacağını açıkladıktan sonra, hayranlar Ozark’ın dördüncü sezonundan ne bekleyeceklerini merak ediyorlardı. Bir kartel savaşı ve Marty Byrde ile, eşi Wendy arasında ciddi bir sıkıntı içeren Ozark’ın üçüncü sezonu, hayranlarını oldukça şaşırtan bir sonla zirveye ulaştı. Bununla birlikte, 4. sezon için bir teori, Darlene Snell’in annesinin son sezonda potansiyel olarak kötü rolde olabileceğini öne sürüyor.

İlginizi Çekebilir: Ezra Miller’ın Senaryosu Neden Kabul Edilmedi!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...