Anasayfa Fragmanlar The Batman Filminden Yeni Fragman Yayınlandı!

The Batman Filminden Yeni Fragman Yayınlandı!

Yazar: Oğuzhan Güre

The Batman Filminden Yeni Fragman Yayınlandı! Robert Pattinson’ın başrolünü üstlendiği, Matt Reeves imzalı merakla beklenen The Batman filminden ilk fragman yayınlandı. The Batman, 1 Ekim 2021’de izleyicilerle buluşacak.

Bruce Wayne’in, Batman olarak ikinci yılına odaklanan The Batman, oldukça kaliteli bir oyuncu kadrosunu bir araya getiriyor. Filmde Catwoman’ı Zoë Kravitz, Batman çizgi romanlarının en önemli ve en sevilen kötü karakterleri arasında yer alan The Riddler’ı Paul Dano, bir diğer ikonik kötü karakter olan Penguin’i Colin Farrell, Komiser Gordon’ı Jeffrey Wright, Alfred’i Andy Serkis, Carmine Falcone’u ise John Turturro canlandırıyor.

DCFanDome’da film hakkında konuşan Matt Reeves, karakterler hakkında yeni detaylar paylaştı. Colin Farrell’ın canlandırdığı Oswald Cobblepot’un henüz aşina olduğumuz Penguine’e dönüşmediğini, hatta kendisine Penguin denmesinden bile hoşlanmadığını belirten Reeves, The Riddler ve Catwoman gibi karakterlerin de daha önce gördüklerimizden biraz farklı olacağını açıkladı. Hikayenin bir dizi cinayetle bağlantılı olduğunu söyleyen Reeves, bu cinayetlerin Gotham’daki yozlaşmayla ve Bruce Wayne’in ailesiyle alakalı olduğunu belirtti.

Matt Reeves, Bruce Wayne Batman olarak henüz daha yolun başında olduğu için Gotham’da yaşayan insanların onu bir kahraman olarak görmediğini, hatta ondan korktuklarını sözlerine ekledi.

The Batman, 1 Ekim 2021’de İzleyicilerle Buluşacak

Film, Matt Reeves’in ifadesiyle “noir bir Batman hikayesi anlatacak” ve sevilen kahramanın dedektif yanına odaklanacak olan filmde The Riddler, Penguin, Catwoman gibi Batman çizgi romanlarında önemli yere sahip olan birçok karakter yer alacak. Bu karakterler için önemli oyuncularla anlaşılması, The Batman ile yeni bir üçleme başlatmak isteyen Matt Reeves’in şimdiden devam filmleri için temelleri attığını bizlere düşündürüyor. Çok katmanlı, yaşayan bir Gotham yaratmak isteyen Matt Reeves’in, Penguin ve Catwoman gibi önemli karakterleri bu filmde izleyicilere kısaca tanıtıp, devam filmlerinde daha derinlemesine incelemesi bekleniyor.

The Batman‘in İngiltere’de devam eden çekimlerine mart ayında süresiz olarak ara verilmişti. Ancak kontrollü normalleşme sürecine geçilip yavaş yavaş setlere dönülmeye başlanması ile birlikte The Batman’in prodüksiyonuna devam etmek için de hazırlıklara kısa süre önce başlandı. Pek çok filmin prodüksiyonuna yeniden başlanan Birleşik Krallık’ta çekimlerine devam edilecek olan The Batman için yeni setler oluşturulmaya başlandı. Filmin mart ayında durdurulan çekimlerinin önümüzdeki ay yeniden başlaması planlanıyor.

Yeni Batman filminin çekimlerine önümüzdeki ay kaldığı yerden devam edilecek olsa da, altı aylık bu ara vizyon tarihinin ertelenmesine de neden oldu. Pandemiden önce ABD’de 25 Haziran 2021’de vizyona girmesi planlanan The Batman, çekimlerin durmasından kısa süre sonra 1 Ekim 2021’e ertelendi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...