Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Ezra Miller’ın Senaryosu Neden Kabul Edilmedi!

Ezra Miller’ın Senaryosu Neden Kabul Edilmedi!

Yazar: Oğuzhan Güre

Ezra Miller’ın senaryosu neden kabul edilmedi? Çizgi-roman yazarı Grant Morrison bu konu hakkında bir açıklama yaptı.

Ezra Miller, Warner Bros’un The Flash senaryosunu beğenmemiş ve bunun üzerine filmin senaryosunu kendisi yazmaya başlamıştı. Miller’ın bile işinden olmasına sebep olabilecek senaryo, Warner Bros tarafından kabul edilmedi. Bu konuda çok sonradan konuşan çizgi roman yazarı Grant Morrison’ın açıklamalarına göre Ezra Miller’ın yazdığı senaryo Back To The Future serisine oldukça fazla benziyordu.

2015 yılından bugüne kadar geliştirme aşamasında olan ve bir türlü hayata geçirilemeyen The Flash dosyası yeniden gündeme geldi. O günden bugüne Seth Grahame-Smith ve Rick Famuyiwa gibi birçok farklı yönetmen projeye katıldı ancak hepsi bir süre sonra ayrılmak zorunda kaldı. Senaryo, çok çocukça bulundu ve değiştirilme kararı verildi. Ezra Miller’ın hedefi, Grant Morrison ile birlik olup senaryoya daha karanlık bir ton vermekti. Ancak yeni senaryoyu bu sefer de Warner Bros beğenmedi ve tekrardan en başa dönüldü.

Geçtiğimiz günlerde ise çizgi roman yazarı Grant Morrison, Ezra Miller’ın kaleme aldığı senaryodan bahsetti. Yapılan habere göre Morrison’ın açıklamaları şu şekilde:

“Ezra Miller ve ben geçtiğimiz yıl bir senaryo yazdık. Ama ne tarz olduğunu biliyor musunuz? The Flash’in gerçekten iyi bir versiyonu olduğunu düşündük ve Flash kadar hızlı bir şekilde yazdık. Çünkü çok titizlikle hazırlanmıştı ve oldukça iyiydi. Birkaç taslaktan sonra mükemmel olabilirdi. Ama stüdyoların çalışma şekline göre bu tür şeyler gelir ve geçer. Sanırım 15 kişi farklı The Flash senaryoları yazdı. Şimdi iş ileri gidiyor gibi görünüyor, ama bizim senaryomuzla değil. Gerçekten iyiydi. Bununla ne yapacaklarını bilmiyorum. Ama iyiydi. Ve süper kahraman olayının çok farklı bir şekliydi. Daha çok Geleceğe Dönüş gibiydi. Süper kahraman filmi olması ikinci sırada gelirdi.”

İlginizi Çekebilir: Succession’ın Üçüncü Sezon Çekimlerinin Bu Yıl Başlaması Bekleniyor!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...