Anasayfa HaberlerFestival Haberleri Macar Sineması Kocaeli Film Festivali’ne Geliyor!

Macar Sineması Kocaeli Film Festivali’ne Geliyor!

Yazar: Oğuzhan Güre

Macar Sineması Kocaeli Film Festivali’ne Geliyor!

İlk olarak geçtiğimiz yıl düzenlenen Kocaeli Film Festivali, Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü’nün destekleriyle bu yıl tekrardan gerçekleştirilecek. 3-9 Kasım tarihleri arasından düzenlenecek 2. Kocaeli Film Festivali’nde adaylar, Uzun Metraj Belgesel, Animasyon, Kısa Film ve Öğrenci Filmleri kategorilerinde yarışacak. Festival başvuruları için son tarih ise 15 Eylül.

2. Kocaeli Film Festivali, 3-9 Kasım tarihleri arasında Kocaeli’nin çeşitli ilçelerinde film gösterimleri, söyleşi programlarıyla birlikte sinemaseverlerle buluşacak.

Macar Sinema, Kocaeli’ye Geliyor

Macar Kültür Merkezi: Liszt Enstitüsü & Kocaeli Film Festivali işbirliğiyle, 3-9 Kasım tarihleri arasında, Budapeşte Kısa Film Festivali Finalisti Filmleri, Kocaeli Film Festivali’nde gösterilecek.

Sağlam Metal Ticaret ve Sanayi A.Ş.’den Özel Sergi Gösterimi

Festivalde ayrıca Sağlam Metal Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin Türkiye Cumhuriyeti’nin Sanayileşme Öyküsü’nü anlatan sergisinin özel gösterimi de olacak.

Başvuru ve detaylı bilgi için: https://kocaelifilmfestivali.com/

Macar Sineması Kocaeli Film Festivali’ne Geliyor!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...