Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Herkesin Seyredebilmesi İçin Bergen Her Gün Halk Günü Fiyatıyla Sinemalarda!

Herkesin Seyredebilmesi İçin Bergen Her Gün Halk Günü Fiyatıyla Sinemalarda!

Yazar: Oğuzhan Güre

Herkesin Seyredebilmesi İçin Bergen Her Gün Halk Günü Fiyatıyla Sinemalarda!

Yapımcılığını Orchestra Content’in üstlendiği, vizyona girdiği günden bu yana seyirciden gördüğü büyük ilgi ile yolculuğuna devam eden ‘Bergen‘, sezonun en çok izlenen filmi olmayı başardı ve pandemi döneminde zor günler yaşayan sinemalara can suyu oldu.

Bergen: Acıların Güçlü Kadını (İnceleme)

‘Bergen’in yapımcısı Orchestra Content, basında yer alan spekülasyonlar nedeniyle bir karar aldı ve “herkes seyredebilsin diye” seyircilerin, Bergen filmini bugünden (15 Nisan 2022) itibaren bu harekete katılan sinemalarda her gün halk günü fiyatıyla izleyebileceğini açıkladı.

Senaryosunu Yıldız Bayazıt ve Sema Kaygusuz’un yazdığı ‘Bergen’ filminde, Bergen’in gücünü hayallerinden, sesinden ve hayata dair hiç vazgeçmediği umudundan alan yetenekli bir müzisyen olduğu vurgulanıyor.

Yaratıcı yapımcılığını Mine Şengöz’ün yaptığı filmin yönetmen koltuğunda Mehmet Binay ve Caner Alper oturuyor. Filmin güçlü oyuncu kadrosunda ise bütün şarkıları seslendiren Farah Zeynep Abdullah ile birlikte, Erdal Beşikçioğlu ve Tilbe Saran başrolleri paylaşırken; filmin oyuncu kadrosunda Nergis Öztürk, Ali Seçkiner Alıcı, Ahmet Kayakesen, Arif Pişkin, Şebnem Sönmez, Nurcan Eren ve Suzan Kardeş gibi birbirinden yetenekli isimler yer aldı. ‘Bergen’in müzikleri ise usta sanatçı Mazlum Çimen ve Saki Çimen’e ait.

Herkesin Seyredebilmesi İçin Bergen Her Gün Halk Günü Fiyatıyla Sinemalarda!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...