Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Bridgerton’ın 2. Sezonu Prömiyer Hafta Sonunda 193 Milyon Saat İzlendi!

Bridgerton’ın 2. Sezonu Prömiyer Hafta Sonunda 193 Milyon Saat İzlendi!

Yazar: Ahsen Aktaş

Bridgerton’ın 2 Sezonu Prömiyer Hafta Sonunda 193 Milyon Saat İzlendi!

Bridgerton‘ın 2. Sezon’u, 21-27 Mart Netflix Top 10 sıralamasında 193 milyon izlenme ile giriş yaptı ve platformun ‘Prömiyer Hafta Sonunda En Çok İzlenen İngilizce TV Yapımı’ rekorunu eline aldı.

Doğal olarak dizinin ikinci sezonu, yedi günlük süre boyunca Netflix’in İngilizce TV dizisi için 1 numarada yer aldı; ikinci sırada “Is It Cake?” adlı yarışma programı yer alırken, üçüncü sırada ise Bridgerton’ın ilk sezonu bulunmakta.

Bridgerton’ın ilk sezonu 28 günlük izlenme periyodunda Netflix’in En Popüler İngilizce Şovları arasında bir numarada bulunması sebebiyle dizinin ikinci sezonunun bu başarısı aslında bekleniyordu. İlk sezon, 25 Aralık 2020’deki prömiyerinin ardından o dönemde 625,5 milyon saat görüntülendi.

Julia Quinn’in aşk romanı serisinin aynı isimli ikinci kitabının ardından, Shonda Rhimes’ın Bridgerton 2. Sezonu, Lord Anthony Bridgerton’ın (Jonathan Bailey) aşk arayışını ve kız kardeşler Kate Sharma (Simone Ashley) ve Edwina Sharma (Charithra Chandran) ile olan karışık romantik ilişkisinin aşk hikâyesini anlatıyor.

Bridgerton 2. Sezon: En Çok Beni Sev

Bridgerton’ın 2 Sezonu Prömiyer Hafta Sonunda 193 Milyon Saat İzlendi!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...