Anasayfa HaberlerDizi Haberleri The Umbrella Academy’den Viktor Hargreeves’e İlk Bakış!

The Umbrella Academy’den Viktor Hargreeves’e İlk Bakış!

Yazar: Ahsen Aktaş

The Umbrella Academy’den Viktor Hargreeves’e İlk Bakış!

Oyuncu salı günü yaptığı açıklamada, Elliot Page’in “The Umbrella Academy” karakterinin Netflix dizisinin 3. Sezonunda transseksüel olarak karşımıza çıkacağını söyledi.

1. ve 2. sezonlarda süper gücü ses kullanımı yoluyla gücü serbest bırakmak olan Vanya Hargreeves’i canlandıran Elliot Page’in karakteri, 22 Haziran’da başlayacak olan üçüncü sezonla değişim yaşayacak ve karakter Viktor Hargreeves, he/him/his zamirlerini kullanacak.

Elliot Page haberi Viktor’un fotoğrafını tweet atarak, “Viktor Hargreeves ile tanışın.” captionı ile paylaştı. Sonrasında Netflix ise “Aileye hoş geldin Viktor- burada olduğun için çok mutluyuz.” captionı ile tweeti paylaştı.

Elliot Page Aralık 2020’de transseksüel olduğunu açıkladığında Netflix, The Umbrella Academy’deki rolüne devam edeceğini açıklamış ve aktörün adını Elliot Page olarak güncellemişti. O zamanlarda kaynaklar Variety’ye yaptıkları açıklamalarda Page’in karakterinin cinsiyetini değiştirme planları olmadığını dile getirmişlerdi.

Bu ayın başlarında yayınlanan teaserda Elliot Page’in karakterinden hala Vanya olarak bahsedilmesi, Page’in salı günü attığı tweeti karakterin değişimi ile ilgili yapılan ilk açıklama olarak nitelendiriyor.

Netflix’e göre, 1963 yılına geri dönüp The Umbrella Academy’nin ikinci sezonunun sonunda dünyayı kurtardıktan sonra, yeni sezon Hargreeves kardeşlerin kaldığı yerden devam edecek. Reginald Hargreeves, değiştirilmiş bir zaman çizelgesinde The Umbrella Academy’yi yansıtan şık ve akıllı bir süper kahraman grubu olan Sparrow Academy’yi yaratmıştı. Yüzleşmelerinden sonra bu iki grup bir araya gelmeli ve her şeyi yok etmekle tehdit eden yeni bir varlığı yenmeyi öğrenmelidir.

“Pre-apokaliptik hayatlarına geri dönüş yollarını mı bulacaklar yoksa bu yeni dünya, zaman çizelgesindeki bir hıçkırıktan daha fazlasını mı ortaya çıkaracak?” sorusuna yanıt arayacağımız üçüncü sezonda Elliot Page “Viktor”, Tom Hopper “Luther”, David Castaneda “Diego”, Emmy Raver-Lampan ”Allison”, Robert Sheehan “Klaus”, Aidan Gallagher “Five”, Colm Feore “Reginald” ve Justin H. Mins “Ben” rolü ile yer alacak. Kemik kadroya ek olarak bu sezonda Ritu Arya “Lila”, Justin Cornwell “Marcus”, Britne Oldford “Fei”, Jake Epstein “Alphonso”, Genesis Rodriguez “Sloane” ve Cazzie David ”Jayme” rolleriyle yer alacaklar.

The Umbrella Academy’den Viktor Hargreeves’e İlk Bakış!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...