Anasayfa HaberlerDizi Haberleri 2021 Yılında Google’da En Çok Aratılan Diziler

2021 Yılında Google’da En Çok Aratılan Diziler

Yazar: Mediha Karasungur

2021 Yılında Google’da En Çok Aratılan Diziler

1- Squid Game

Netflix yapımı Güney Koreli bir drama dizisi olan Squid Game 9 bölümden oluşan 1. sezonuyla uzun süre gündemde kaldı. Squid Game maddi sıkıntı içinde olan yüzlerce insanın bir çıkış yolu bulma ümidiyle aldıkları davet üzerine katıldıkları oyunu konu alan, gerilim dolu bir dizi. Netflix’ten ikinci sezon adına resmi bir açıklama gelmese de, geçtiğimiz aylarda dizinin yönetmeni Hwang Dong-hyuk, ikinci sezon için çalışmalara başladıklarını açıklamıştı.

2- Bridgerton

Yine bir Netflix yapımı olan Bridgerton, Julia Quinn isimli bir yazarın yayınladığı yazılarla rekabetçi sosyete dünyasını anlattığı bir dönem dizisidir. 2022’de 2. Sezonu yayınlanacak olan Bridgerton’un 1. sezon incelemesini buradan okuyabilirsiniz.

3- WandaVision

Wanda ve Vision, sıradan bir yaşam sürmek için sakin bir kasabaya taşınarak hayatlarını sürdürmeye başlarlar. Süper kahraman olarak geçmişte yüzleştikleri onca zorluğu arkalarında bırakıp istedikleri hayata kavuştuklarını düşünen Wanda ve Vision, hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını keşfedeceklerdir. WandaVision’un sezon boyunca yayınlanan tüm bölümlerin incelemesi Ekranom’da yer alıyor. Başlangıç için ilk iki bölümün incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.

4- Cobra Kai

The Karate Kid filmlerinin devam niteliğinde olan Cobra Kai dizisinde, hayatlarını değiştiren turnuvadan yıllar sonra Johnny (William Zabka) ve Daniel (Ralph Macchio) yeniden karşı karşıya geliyor. Dizinin 4. Sezonu 31 Aralık tarihinde Netflix’te gösterime girecek.

5- Loki

MCU’nun en sevilen kötü adamlarından biri olan Loki, Avengers: Endgame filminde Tesseract’ı çalarak kaybolmuştu. Dizi, TVA tarafından yakalanan Loki’nin başından geçenlere odaklanıyor ve dizinin sonunda MCU dünyasını büyük oranda etkileyebilecek önemli bir olay gösteriliyor. İkinci sezon onayını alan Loki incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.

6- Sweeth Tooth

Jeff Lemire’ın aynı adlı çizgi romanına dayanan Sweet Tooth, kıyamet sonrası dünyada geçiyor ve insan ile geyik karışımı bir canlı olan Gus’ın maceralarını anlatıyor. Gus, tıpkı kendisi gibi melez insanlardan oluşan bir aileye katılarak zorlu bir maceraya atılıyor. İkinci sezon onayını alan Sweet Tooth’un yeni sezonu için resmi bir tarih verilmedi.

7- Lupin

Lupin, Pellegrini ailesinden intikam almak için yola çıkan Senegalli bir göçmenin, hırsız Assane Diop’un hikayesini anlatıyor. Anarşist ve zeki bir hırsız olan Arséne Lupin’in hikayesinden esinlenen dizi 3. Kısımla Netflix’e geri dönecek. Dizininin ilk part incelemesini okumak için buraya, ikinci part incelemesine ulaşmak içinse buraya tıklayabilirsiniz.

8- Ginny and Georgia

İkinci sezonu yolda olan Ginny and Georgia, özgür ruhlu Georgia’nın Ginny ve Austin isimli çocuklarıyla yeni bir başlangıç için New England’a taşınmalarını konu ediniyor. Fakat onlar için yeni bir başlangıç yapmak o kadar da kolay değil çünkü Georgia’nın geçmişi, bu küçük ailenin yeni yaşamlarını tehdit ediyor.

9- True Beauty

True Beauty, Joo Kyung adlı bir genç kızın makyaj konusundaki yeteneği sayesinde kendini çok farklı birine dönüştürmesini anlatıyor. Her gün kendisini makyajla sınıfın en güzel kızı unvanını kazanan birine dönüştüren Joo Kyung’un en büyük korkusu, sınıf arkadaşlarının makyajının arkasındaki gerçek yüzünü görmesidir. En yakın arkadaşı Su Ho ise onun sırrını bilen tek kişidir. Fakat Su Ho’nun da sakladığı bazı şeyler vardır. İkili birbirlerinin sırrını öğrenmekle kalmaz, bu süreçte kendilerini de keşfederler.

10- BBB21

BBB21 yani Big Brother Brasil 21 adını programın 25 Ocak 2021 tarihinde prömiyerini yapan 21. Sezondan alıyor. Celebrities ve Civilians adlı iki ayrı gruba ayrılan 20 kişiden oluşan BBB21’in ödülü ise tam 1.5 milyon dolar değerinde. İlk bölümü 43.7 milyon izleyiciye ulaşan BBB21 ilk haftada 65 milyon seyirciye ulaştı.

2021 Yılında Google’da En Çok Aratılan Diziler

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...