Anasayfa HaberlerFestival Haberleri 11. Uluslararası Antakya Film Festivali’ne Hollywood’dan Destek!

11. Uluslararası Antakya Film Festivali’ne Hollywood’dan Destek!

Yazar: Oğuzhan Güre

11. Uluslararası Antakya Film Festivali’ne Hollywood’dan Destek!

“Hollywood ünlüleri 11. Uluslararası Antakya Film Festivali’ne destek verecek.”

Bir dönem ‘Beyaz Saray’da çalışan ve ABD’nin aranan sanat danışmanlarından birisi olan Ceylan Ecer, annesi tasarımcı Semra Ecer’in “Siyah-Beyaz” sergisi için Türkiye’ye geldi. Ecer “11. Uluslararası Antakya Film Festivali‘ne, Amerika’nın ünlü sanat ve sinema isimleri destek verecek” dedi.

Sanat galericisi ve danışmanı Ceylan Ecer, Amerika’da çok sayıda ünlü isimle ortak sanat çalışmaları yaptığının altını çizerek, bu alanda edindiği tecrübeleri Türkiye’deki depremzedeler için kullanmayı hedeflediğini belirtti. Ceylan Ecer, 6 Şubat’ta meydana gelen depremlerden etkilenenlere destek amacıyla 11. Uluslararası Antakya Film Festivali’nde yapılacak çalışmalara da değinerek, şunları aktardı:

“Festivalin sloganı ve mottosu yakında duyurulacak.”

“Biliyorsunuz çok üzücü bir deprem yaşadık şubat ayında. Vicdan taşıyan herkes üzüldü, destek oldu. İşin sanat ve sanatçı kısmında ise sürdürülebilir destek ve rehabilitasyon için çok çaba sarf ettik. Şimdi sizin aracılığınızla söylemek istiyorum ki, Amerika sanat camiasının ünlüleri, Hollywood oyuncuları, yapımcıları bu desteği 11. Antakya Film Festivali’nde gösterecek. Yakında açıklanacak bir motto, bir slogan ile dünyaya duyurulacak. Bütün imkanları seferber ediyoruz. Hem festival yönetimini hem de katkıda bulunacakları tebrik ediyorum.”

11. Uluslararası Antakya Film Festivali’ne Hollywood’dan Destek!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...