Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Shawn Levy: Deadpool 3, X-Men Evreninin Mirasını Koruyacak

Shawn Levy: Deadpool 3, X-Men Evreninin Mirasını Koruyacak

Yazar: Oğuzhan Güre

Shawn Levy: Deadpool 3, X-Men Evreninin Mirasını Koruyacak

Deadpool 3’ün yönetmeni Shawn Levy, filmin hayranlarına Deadpool’un yaklaşan devam filminin Fox’un X-Men mirasını onurlandıracağı sözünü veriyor.

Total Film Magazine’e verdiği son röportajda yönetmen Shawn Levy, Deadpool 3’ün hem Marvel Sinematik Evreni’nin hem de Fox’un X-Men evreninin mirasını ve tarihini nasıl keşfedeceğine dair açıklamalarda bulundu.

Levy, “Deadpool ve Wolverine ikonik Marvel karakterleri; daha spesifik olarak, Fox döneminin ikonik Marvel karakterleri,” diye açıkladı. “Rol yapmayacağız: ‘Oh, parmaklarımızı şıklattık ve birdenbire Fox mirası yok oldu ve şu anda MCU olarak bildiğimiz pek çok şeyi şekillendirdi’ demeyeceğiz.” Fox aynı zamanda Ryan’ın kariyerini, Hugh’un kariyerini ve benim kariyerimi de şekillendirdi. Yani orada çok fazla geçmiş var ve Fox’ta da çok fazla Marvel geçmişi var. Ve kesinlikle bu bizim hikaye anlatımımızın bir parçası.”

Shawn Levy: “Hem Deadpool hem de Wolverine, Marvel’ın ikonik karakterleri. Daha spesifik olmak gerekirse, Fox döneminin ikonik Marvel karakterleri. Bu karakterlerin hikayelerini geride bırakamayız. Bu mirası korumak zorundayız. Fox, hem benim hem Ryan Reynolds’ın hem de Hugh Jackman’ın kariyerini şekillendirdi. Orayla bağlantılı çok fazla geçmişimiz var. Aynı şekilde Marvel’ın da büyük bir geçmişi var. Bunu hikayemizde kullanacağız.”

Deadpool 3’e Dair Şimdiye Kadar Neler Öğrendik?

Shawn Levy, 2022’de Disney’in 20th Century Fox’u satın almasının ardından baş karakteri Marvel Sinematik Evreni’ne entegre edecek olan üçüncü Deadpool filmini yönetmek üzere görevlendirildi. Ryan Reynolds, Wolverine rolünü yeniden canlandıran Hugh Jackman’la birlikte filmin başrolünde yer alacak.

Reynolds ve Jackman’a Vanesa rolünde Morena Baccarin, Negasonic Teenage Warhead rolünde Brianna Hildebrand, Blind Al rolünde Leslie Uggams, Dopinder rolünde Karan Soni, Colossus rolünde Stefan Kapičić, Yukio rolünde Shioli Kutsuna ve Peter rolünde Rob Delaney eşlik ediyor.

Emma Corrin’in de filmin baş kötüsü olarak Cassandra Nova’yı canlandıracağı söylenen filmde, Matthew Macfadyen açıklanmayan bir karakteri canlandırırken, Jennifer Garner’ın da Elektra Natchios rolünü yeniden canlandıracağı doğrulandı. Gambit rolüyle Channing Tatum ve Magneto rolüyle Ian McKellen’ın da filmde yer alabileceğine dair söylentiler internette yer alıyor.

Deadpool 3’ün çekimlerine Mayıs 2023’te başlandı; ancak oyuncuların daha iyi ücret, yapay zekaya karşı koruma ve daha fazlası için greve gitmesi nedeniyle prodüksiyona Temmuz ayında ara verildi.

Herhangi bir gecikme yaşanmaması halinde Deadpool 3’ün 3 Mayıs 2024’te vizyona girmesi planlanıyor.

Shawn Levy: Deadpool 3, X-Men Evreninin Mirasını Koruyacak

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...