Anasayfa HaberlerDizi Haberleri House of the Dragon 2. Sezon Onayı Aldı!

House of the Dragon 2. Sezon Onayı Aldı!

Yazar: Oğuzhan Güre

House of the Dragon 2. Sezon Onayı Aldı!

House of the Dragon, HBO’ dan erken bir 2. sezon onayı aldı!

Game of Thrones dizisinden 200 yıl öncesini anlatan George R. R. Martin’in Fire & Blood kitabından uyarlanan HBO dizisi House of the Dragon, Targaryen Hanesi’nin hikâyesini anlatıyor.

House of the Dragon: Entrika Dolu Yeni Bir Savaş

House of the Dragon’ın 2. sezon onayı almasına neredeyse kesin gözüyle bakılıyordu hatta Temmuz ayında düzenlenen San Diego Comic-Con’daki panelde 2. sezon ile ilgili planlardan bahsedilmişti. Sadece bir bölüm yayınlandıktan sonra HBO’nun 2. sezona onay vermesi ise diziye ne kadar güvendiklerini ortaya koyuyor.

House of the Dragon’ın kadrosu Paddy Considine, Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Steve Toussaint, Eve Best, Fabien Frankel, Sonoya Mizuno gibi yıldızlardan oluşuyor. Bu yıldız isimlere ise Milly Alcock, Bethany Antonia, Phoebe Campbell, Emily Carey, Harry Collett, Ryan Corr, Tom Glynn-Carney, Jefferson Hall, David Horovitch, Wil Johnson, John Macmillan, Graham McTavish, Ewan Mitchell, Theo Nate, Matthew Needham, Bill Paterson, Phia Saban, Gavin Spokes ve Savannah Steyn eşlik ediyor.

House of the Dragon 2. Sezon Onayı Aldı!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...