Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Murat Göğebakan’ın Hayatı Film Oluyor

Murat Göğebakan’ın Hayatı Film Oluyor

Yazar: Nisa Nur Gönültaş

Murat Göğebakan’ın Hayatı Film Oluyor

2014 yılında vefat eden; Ay Yüzlüm, Kalbim Yaralı, Vurgunum gibi milyonların dilinden düşmeyen eserleri ile gönüllerde taht kuran Murat Göğebakan’ın hayatı film oluyor! Milyonların kalbindeki yeri hiç eksilmeyen, adı halen ve daima ‘sevda’ ile anılacak ünlü müzisyen Murat Göğebakan’ın yaşam öyküsünden yola çıkan sinema filmi için ön hazırlık başladı!

Metronom Film Yapım ve CNS Productions ortaklığında gerçekleşecek filmin, yapımcılığını ise Oğuz Sözen ve Serkan Günay üstlenecek. Filmin senaryosunu Lütfi Albayrak ve Sezgin Irmak kaleme aldı. Projede ünlü ismi kimin oynayacağı ise henüz kesinleşmedi; 2023’ün ilk aylarında vizyona girmesi planlanan filmin oyuncu kadrosu önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Bir aşk adamı ve ağabey olarak çocukluğundan itibaren çevresinde bir sevgi ağı oluşturan Göğebakan’ın küçüklüğünden itibaren hayata tutunması, müzikle tanışması, aşk ile sınavı anlatılıyor filmde. Filmde en çok merak edilen konulardan biri ise geçirdiği kanser tedavisi ve aşk hayatı olacağa benziyor… 2009 yılında kanser teşhisi konulan ünlü sanatçı 2 yıl tedavisinin ardından eski sağlığına kavuşması ile birlikte sanatını icra etmeye devam etmişti. Fakat hastalığının 2013 yılında hastalığı tekrar nükseden sanatçı 2014 yılında hayata gözlerini yumdu. Abisinin 2011 yılında boşandığı eşiyle evli olan Göğebakan eşi Sema Bekmez’in evliyken kendisini aldatması dolayısıyla psikolojik çöküntü yaşaması nedeniyle kan kanseri hastalığının tekrarladığını dile getirdi. Murat Göğebakan’ın Sema Bekmez’e olan üzüntüsü nedeniyle tedaviyi reddettiğini ve ölmeyi tercih ettiğini söylenmekte. Filmde en çok merak edilen olay örgüsünün de burası olması bekleniyor.

Murat Göğebakan’ın Hayatı Film Oluyor

Bunlar da ilginizi çekebilir

1 Yorum:

Avatar
Yeşil insan 29/08/2022 - 13:16

Aynı bu adam gibi dert doluyum bir sonraki yazınızı merakla bekliyorum

Yanıtla

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...