Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Harley Quinn 3. Sezon Onayı Aldı!

Harley Quinn 3. Sezon Onayı Aldı!

Yazar: Oğuzhan Güre

Harley Quinn 3. sezon onayı aldı. Uzun zamandır beklediğimiz o güzel haber sonunda geldi. WarnerMedia, Harley Quinn’e 3. sezon onayı verdi. Dizinin 3. sezonu, HBO Max platformunda yayınlanacak.

Dizinin yapımcılarından Justin Halpern, 3. sezonda Gordon’ın kendisini ve Gotham City Polis Departmanı’nın güvenilirliğini artırmak için çabalamasını izleyeceğimizi söyledi. Bununla birlikte Ivy’nin geçmişini ve hayatını biraz daha irdeleyeceklerini de izleyicilerle paylaştı.

Harley ve Ivy’nin ilişkisinin nasıl devam edeceği de izleyicilerden gelen oldukça merak edilen sorular arasında yer alıyor. Halpern bu konuyla ilgili, “Neler olacağını hep birlikte göreceğiz. Elbette iniş-çıkışlar yaşayacaklar. Ayrılacaklar mı ayrılmayacaklar mı bunu söylememiz imkansız. Ayrılsalar bile bunu bu sezon yapmayı düşünmüyoruz.” açıklamasını yaptı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...