Anasayfa HaberlerFilm Haberleri George Clooney ve Brad Pitt, Yeni Jon Watts Filminde Bir Araya Geliyor

George Clooney ve Brad Pitt, Yeni Jon Watts Filminde Bir Araya Geliyor

Yazar: Mediha Karasungur

George Clooney ve Brad Pitt Yeni Jon Watts Filminde Bir Araya Geliyor

Marvel Sinematik Evreni’ndeki Spider-Man filmlerinin yönetmeni olarak bilinen Jon Watts, henüz isimlendirilmemiş bir gerilim filminin senaristliğini, yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlenecek.

Watts, yıllar geçtikçe daha güvenilir bir yazar ve yönetmen olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Spider-Man: Homecoming ve Spider-Man: Far From Home filmlerinden sonra, yakın zamanda gösterime girecek olan Spider-Man: No Way Home filminin de yönetmen koltuğunda oturuyor. Spider-Man filmleri ile Marvel Sinematik Evreni’nde önemli bir yere sahip olan Jon Watts, gelecek olan Fantastic Four filminin de yönetmenliğini üstlenerek MCU’daki yerini güçlendirecek.

George Clooney kendi şirketi olan Smokehose Pictures ile, Brad Pitt ise Plan B Entertainment ile bu isimsiz projenin yapımına ortak olacaklar ve bunun yanı sıra, aynı işe atanmış, yalnız kurt olan iki tamirciyi canlandıracaklar. Pitt ve Clooney daha önce beş filmde bir araya gelmiş olsalar da, yıllardır farklı projelerde yer alıyorlardı.

Brad Pitt’in Rusty Ryan ve George Clooney’nin Danny Ocean’ı canlandırdığı Ocean’s Eleven, Ocean’s Twelve ve Oceans’s Thirteen filmleri, ikilinin birlikte yer aldığı en bilinen yapımlardır. Bunun dışında Clooney tarafından yönetilen Confessions of a Dangerous Mind filminde ve Coen Kardeşler’in yönetmenliğini yaptıkları Burn After Reading filminde de birlikte çalışmışlardı.

Sony, Lionsgate, Annapurna, MGM, Universal, Warner Bros, Apple ve Netflix, filmin haklarına sahip olabilmek için bir süredir yarış içerisindelerdi. Yarışın kazananı Apple oldu. Yalnızca iki yıldır sektörde olmasına rağmen Apple TV+ öne çıkan komedi dizisi Ted Lasso ile tam 7 Emmy ödülü kazanırken toplamda 11 ödül kazandı ve sektörde büyük bir başarı sağladı. Filmin detayları şu an için belirsiz olsa da Brad Pitt ve George Clooney’nin birlikte çalışacakları bilgisi bile ikiliyi bir arada görmekten keyif alan hayranları heyecanlandırmaya yeterli gibi görünüyor.

George Clooney ve Brad Pitt Yeni Jon Watts Filminde Bir Araya Geliyor

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...