Anasayfa HaberlerFilm Haberleri A Quiet Place 3’ün Vizyon Tarihi Ertelendi!

A Quiet Place 3’ün Vizyon Tarihi Ertelendi!

Yazar: Oğuzhan Güre

A Quiet Place 3’ün Vizyon Tarihi Ertelendi!

2021 yılını diğer şirketlere göre oldukça iyi durumda kapatan Paramount, sevilen gerilim serisi A Quiet Place’in 3. filminin Eylül 2023’e ertelendiğini duyurdu.

Pandemi dolayısıyla ertelenen filmler kervanına A Quiet Place 3 de katıldı. Vizyon tarihi 31 Mart 2023 olarak duyurulan filmin yeni tarihi 22 Eylül 2023 oldu.

John Krasinski’nin yönettiği ve 2018 yılında izleyiciyle buluşan A Quiet Place, eleştirmenler ve izleyiciler tarafından birçok olumlu yorum almış ve hatta gerilim türünün önemli yapımları arasında yerini almıştı. Hayatta kalma konusu üzerine kurulu bu film gişede de oldukça başarılıydı.

Yapılan bu ertelemeyle birlikte film 5 aylık bir gecikme ile izleyicilerle buluşacak. Ancak bu erteleme Paramount’un yaptığı tek erteleme değil. Stüdyo A Quiet Place 3 ile birlikte Blazing Samurai, Mission Impossible 7-8 ve henüz ismi belli olmayan Transformers animasyonu da dahil birçok filmin vizyon tarihini erteledi.

Mission Impossible 7 ve 8 Yine Ertelendi!

A Quiet Place 3’ün Vizyon Tarihi Ertelendi!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...