Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Mission Impossible 7 ve 8 Yine Ertelendi!

Mission Impossible 7 ve 8 Yine Ertelendi!

Yazar: Metehan Birlik

Mission Impossible 7 ve 8 Yine Ertelendi!

Tom Cruise’un başrol olarak yer aldığı serinin yeni filmleri 2023 ve 2024’te vizyona girecek.

Bu ertelemeler film serisi için yeni değil, zira Paramount stüdyoları projeyi daha önce de birçok kez ertelemek durumunda kalmıştı. Orijinal yayın tarihi olarak düşünülen Temmuz 2020’den aynı yılın aralık ayına, daha sonra ise 2021 kışından 2022 yazına ertelenen Mission Impossible 7, bu sefer de 2023 yılında kendini buldu. Onun devam filmi olan Mission Impossible 8’in ise şu an için 2024 yılında vizyonlarda olması bekleniyor.

Stüdyodan yapılan açıklamada ise, son ertelemelere sebep olarak hızı son zamanlarda tekrar artışa geçen pandemi gösteriliyor. Bu iki ertelemeye rağmen, aynı şekilde Tom Cruise ve Paramount stüdyoları iş birliğinden çıkacak olan Top Gun filmi, şimdilik takvimdeki yerini koruyor (27 Mayıs 2022).

Serinin en güncel filmi olan Mission Impossible: Fallout filminin yönetmeni Christopher McQuarrie bu iki filmde de yönetmenlik koltuğunda oturacak.

Paramount Stüdyoları ise 2021 yılını güçlü bir şekilde kapattı diyebiliriz. Diğer stüdyoların çoğunun aksine, Paramount kuvvetli projeleri için internet platformlarını görmezden geldi ve sadece beyaz perdeye endeksli bir yönelim çizdi. Scream ve A Quiet Place II gibi gişede oldukça iyi hasılat yapan projeler, stüdyonun yılı pozitif bir noktada bitirmesine yardımcı oldu.

Mission Impossible 7 ve 8 Yine Ertelendi!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...