Anasayfa HaberlerFilm Haberleri 2023 Yılında Gelecek Bütün Marvel Filmleri

2023 Yılında Gelecek Bütün Marvel Filmleri

Yazar: Mediha Karasungur

2023 Yılında Gelecek Bütün Marvel Filmleri

Kraven The Hunter – 13 Ocak 2023

Venom ve Morbius’un izlerini takip eden Sony Pictures Marvel Karakterleri, Kraven the Hunter ile devam edecek. Solo film fikri ilk kez 2018 yılında ortaya atılmıştı. 2020 yılına kadar Richard Wenk tarafından yazılmış bir senaryo olmasına rağmen Art Marcum ve Matt Holloway tarafından bu senaryo yeniden yazıldı. Kısa bir süre sonra J.C. Chandor filmin yönetmenliğini yapmak için görüşmelere başladı ancak takip eden aylarda potansiyel gelişmeler adına çok bir şey bilinmediğini belirtmekte fayda var. 2021 Mayıs ayında Aaron Taylor-Johnson Kraven’in baş rolünü üstlendiğinde yapım büyük bir adım atmış oldu. 2023 yılının başlarında beyaz perdeye gelecek bu filmde, Aaron Taylor-Johnson’ın daha önce Quicksilver’a hayat vermiş olduğu düşünüldüğünde, filmin MCU’da potensiyel bir yeri olup olmayacağına dair bitmek bilmez sorulara yol açmış oldu.

Ant Man And The Wasp: Quantumania – 17 Şubat 2023

Ant-Man and The Wasp filminin ardından Scott Lang’in  (Paul Rudd) ve Hope van Dyne’ın (Evangeline Lilly) üçüncü filmle beyaz perdeye dönecekleri onaylandı. Bu ikiliye bir kez daha Michael Douglas’ın Hank Pym’i ve Michelle Pfeiffer’ın Janet van Dyne’ı eşlik edecek. Avengers: Endgame’de Emma Fuhrmann tarafından canlandırılmasına rağmen bu filme Cassie Lang karakterinin Kathryn Newton tarafından canlandırılacağı tahmin ediliyor. 2023’te sinemalara geleceği onaylanan film, İngiltere’de çekimlerine çoktan başladı. Marvel’ın ikonik kötü adamı olan Kang the Conqueror MCU’daki ilk çıkışını yaparken, süper kahramanlarımız şimdiye kadarki en zorlu mücadeleyi verecekler.

Guardians Of The Galaxy Vol. 3 – 5 Mayıs 2023

Yönetmen James Gunn’ın Twitter üzerinden yıllar önce yaptığı ofansif şakalar nedeniyle Disney tarafından kovulmasının ardından iş arkadaşlarının ve hayranlarının desteğiyle yeniden işe alınmıştı. Fakat filmin çekimlerine en erken 2021 yılının son aylarında başlanacağı bildirildiği için ekibi tekrar iş başında görmemiz ve hikaye detaylarının ortaya çıkması biraz zaman alacak gibi görünüyor.

2023’te yayınlanacağı kesin olan, ama belli bir gün verilmeyen Marvel filmleri;

  • Spider-Man: Into The Spider-Verse Spinoff – 2023
  • Kingsman: The Blue Blood – 2023
  • Madame Web – 2023
  • Jackpot – 2023

2023 Yılında Gelecek Bütün Marvel Filmleri

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...