Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Woman In The Window Netflix’te Yayınlanacak!

Woman In The Window Netflix’te Yayınlanacak!

Yazar: Oğuzhan Güre

Oyuncu kadrosunda Amy Adams, Gary Oldman, Anthony Mackie, Wyatt Russell gibi önemli isimlerin bulunduğu Woman In The Window, Netflix’te yayınlanacak.

Pandemi dolayısıyla sinemalarda vizyona giremeyecek olan film için erteleme kararı alınmıştı. Ancak pandemi süresinin uzaması nedeniyle vizyondan tamamen kaldırılan Woman In The Window, Netflix tarafından satın alındı.

Joe Wright’ın yönettiği Woman In The Window’un hakları Netflix’e geçti. Filmin Disney’in internet yayın platformu olan Disney+’ta değil de Netflix’te yayınlanacak olması herkesi şaşırttı.

A. J. Finn’in kitabından uyarlanan film, kendisini eve kapatan Anna’nın hikayesini anlatıyor. Tüm zamanını evinde yiyerek, içerek ve film izleyerek geçiren Anna aynı zamanda komşularını da izliyor. Bütün hayatı bu şekilde geçen Anna’nın hayatı, karşısına taşınan Russell ailesinden sonra tamamen değişiyor. Bu aileyi özenle takip eden ve idealindeki aile hayatı olarak gören Anna, görmemesi gereken bir şey gördükten sonra olaylar tamamen karışıyor.

Filmin ne zaman yayınlanacağıyla ilgili ise henüz bir bilgi paylaşılmadı.

İlginizi Çekebilir: Courteney Cox Scream’deki Rolüne Geri Dönüyor!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...