Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Patty Jenkins Wonder Woman 3 İle Birlikte Bırakacak!

Patty Jenkins Wonder Woman 3 İle Birlikte Bırakacak!

Yazar: Oğuzhan Güre

Patty Jenkins Wonder Woman 3 ile birlikte bırakacak. Wonder Woman filmlerinin yönetmeni Patty Jenkins, Wonder Woman 3’ün yöneteceği son Wonder Woman filmi olacağını açıkladı. DC hayranları hala Wonder Woman 1984’ü beklerken gelecekte neler olacağıyla ilgili soruların cevaplarını da düşünmeye devam ediyor.

Patty Jenkins: “WW84, ilk filmde gösteremediğim şeyleri göstermek için bana büyük bir fırsat yarattı. Wonder Woman’in hikayesini anlatabileceğim için çok mutluyum. Neredeyse doğumunu bile biliyoruz ancak gücünün sınırını bilmiyoruz. Onu gücünün zirvesindeyken göstermek benim için çok heyecanlandırıcı. Ama onun için özel olan bir durum var. O kötülerle savaşmıyor. O bir tanrıça ve kötülere nasıl iyi olabileceklerini göstermeye çalışıyor. Gelecek film (WW3) muhtemelen benim son Wonder Woman filmim olacak. Bu nedenle verebildiğim her şeyi vermek istiyorum. Dikkatlice düşünmemiz gerekiyor.”

İlginizi Çekebilir: Courteney Cox Scream’deki Rolüne Geri Dönüyor!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...