Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Courteney Cox Scream’deki Rolüne Geri Dönüyor!

Courteney Cox Scream’deki Rolüne Geri Dönüyor!

Yazar: Sara Yıldırım

Courteney Cox Scream’deki rolüne geri dönüyor. Courteney Cox, Scream’deki ünlü azimli muhabir karakteri Gale Weathers’ı 5. filmde yeniden canlandıracak. Ayrıca Dewey Riley rolüyle David Arquette de kadroya dahil oluyor.

Spyglass Media Group-Paramount Production ile çekimler Wilmington’da başlayacak.

Yeni Scream filmi film yapım grubu Radio Silence’dan (Ready or Not, V/H/S) Matt Bettinelli-Olpin ve Tyler Gillett tarafından çekilecek. Baş yapımcı Kevin Williamson ve Radio Silence’ın üçüncü üyesi Chad Villella, Project X Entertainment’daki James Vanderbilt, Paul Neinstein ve William Sherak ile baş yapımcı olarak iş birliği yapacak.

Radio Silence, “Scream’i, ikonik Gale Weather karakteri olmadan hayal edemiyoruz ve Courteney ile çalışma fırsatını bulduğumuz için inanılmaz heyecanlıyız. Biz kesinlikle onun işinin büyük hayranıyız ve Scream’in bir sonraki bölümünde ona katılacağımız için çok heyecanlıyız!” dedi.

İlginizi Çekebilir: Breaking Bad Son 20 Yılın En İyi Dizisi Seçildi!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...