Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Captain Marvel 2’nin Yönetmeni Nia DaCosta Oldu!

Captain Marvel 2’nin Yönetmeni Nia DaCosta Oldu!

Yazar: Oğuzhan Güre

Captain Marvel 2’nin yönetmeni Nia DaCosta oldu! Marvel Studios, Candyman filminden tanıdığımız Nia DaCosta’yı Captain Marvel filminin yönetmen koltuğuna getirdi.

Marvel, Brie Larson’ın devam filmi için aradığı yönetmeni buldu. İlk filmiyle büyük bir başarı elde eden Captain Marvel için devam filmi kaçınılmaz bir hal almıştı ve San Diego Comic Con 2019’da devam filminin geleceğinin duyurusu yapılmıştı. 2020’nin ilk aylarında Captain Marvel’ın 2. filmi için çıkış tarihi 2022 olarak belirlendi. Anna Boden ve Ryan Fleck’in filmi yönetmeyeceklerini açıklamasına rağmen çalışmalar büyük bir hızla devam ediyordu. Şu an ise Marvel, önemli bir adım atarak Nia DaCosta’yı filmin yönetmen koltuğunu oturttu.

Marvel, devam filmi için birçok yönetmenle bir araya gelse de en başından beri en çok öne çıkan isim DaCosta olmuştu. DaCosta, Megan McDonnell’in yazdığı senaryoya göre filmi yönetecek.

Captain Marvel 2 için önümüzde hala 2 yıl var o yüzden film hakkında çok bir bilgi sahibi değiliz.

İlginizi Çekebilir: Patty Jenkins Wonder Woman 3 İle Birlikte Bırakacak!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...