Anasayfa HaberlerDizi Haberleri The Lord Of The Rings Dizisinin Adı Belli Oldu!

The Lord Of The Rings Dizisinin Adı Belli Oldu!

Yazar: Fatmanur Tuna

The Lord Of  The Rings Dizisinin Adı Belli Oldu!

The Lord Of the Rings: The Rings Of Power dizisi 2 Eylül 2022’de Amazon Prime’da yayında!

Merakla beklenen The Lord of the Rings dizisinden ilk teaser bugün yayınlandı. Teaser’da dizinin isminin “Güç Yüzükleri” olacağını görüyoruz. Arka plandaki kadın sesinin de dizide yer alacak genç Galadriel’in sesi olduğu düşünülüyor.

Dizide Orta Dünya’nın İkinci Çağ’ı anlatılacak. Morgoth’un yenilişi ile onun hizmetkarı Sauron’un ilk yenilgisine kadar geçen dönemi konu alacak. Filminden de tanık olduğumuz karakterlerin de olacağı öne sürülüyor. Yayınlanmamasına rağmen daha şimdiden 2. sezon onayı alan dizinin en az 5 sezonluk olması ve her sezonun 8-10 bölüm olması bekleniyor. Oyuncu kadrosunda çok az kişinin hangi karakteri canlandıracağı açıklandı. Beldor’u Robert Aramayo, Galadriel’i Morfydd Clark, Oren’i Joseph Mawle ve Tyra karakterini Markella Kavenagh adındaki oyuncular canlandıracak.

Dizinin çekileceğine karar verildiği günden beri çok fazla açıklama yapılmamasına rağmen bu teaser diziyi bekleyenleri oldukça heyecanlandırdı. Teaser’ın CGI teknolojisi ile yapılmadığını gerçekten eritilmiş metalin su ile buluşup soğuyarak The Lord of the Ring: The Rings of Power sözcüklerini ortaya çıkardığı açıklandı. Bu kadar detaylı ve özenli çalışmanın sonucunda bizi görsel açıdan oldukça iyi bir dizi beklediğini söylemek mümkün. Amazon Prime’ın dizi ile ilgili bilgileri saklı tutmasının sonunda umarım beklentilerimizi karşılayacak mükemmel bir dizi ortaya çıkar diyorum ve dizinin yayınlanacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum.

The Lord Of  The Rings Dizisinin Adı Belli Oldu!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...