Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Jensen Ackles Soldier Boy Karakterinin Aktör Seçimiyle İlgili Konuştu

Jensen Ackles Soldier Boy Karakterinin Aktör Seçimiyle İlgili Konuştu

Yazar: Oğuzhan Güre

Jensen Ackles Soldier Boy Karakterinin Aktör Seçimiyle İlgili Konuştu

Jensen Ackles ve Eric Kripke’nin 15 yıl boyunca birlikte çalıştıkları Supernatural geçmişi göz önünde bulundurulduğunda, Ackles’in Kripke’nin yeni dizisi The Boys‘da yer alması pek de şaşırtıcı değil diye düşünebilirsiniz. Ancak yanılıyorsunuz. Yakın zamanda yapılan bir röportajda Jensen Ackles, Soldier Boy karakterini canlandırabilmesi için yapım şirketini ikna etmek zorunda kaldıklarını açıkladı. Jensen Ackles’in açıklaması şu şekilde: “Stüdyo yani Sony, benden daha büyük isimlerle çalışmak istediklerini söylüyordu. Eric ise “Bunu yapabileceğini biliyorum ama bunun için stüdyoyu ikna etmemiz gerekiyor.”  diyordu.”

Ackles, oyuncu seçimi için Soldier Boy ve Butcher karakterleri arasındaki bir sahneyi çekerek seçmelere yolladığını da ekledi. Emin oldukları bir çekimi yapana kadar çekimlere devam ettiler ve en sonunda bu sahneyi yetkililerle paylaştılar. Ackles son olarak, “Hey, bu rol için seni düşünüyoruz denen bir görüşme olmadı. Bu rol için çok fazla çabalamam gerekti.” açıklamalarını yaptı.

Seride yer alacak olan Soldier Boy, genç bir süper kahramanın vücudunda yaşlı bir adam olan Captain America’nın parodisine benziyor ve Ackles bu karakteri huysuz ve pislik birisi olarak tanımlıyor.

Jensen Ackles Soldier Boy Karakterinin Aktör Seçimiyle İlgili Konuştu

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...