Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Supergirl 6. Sezonuyla Birlikte Final Yapacak!

Supergirl 6. Sezonuyla Birlikte Final Yapacak!

Yazar: Oğuzhan Güre

Supergirl 6. sezonuyla birlikte final yapacak!

Çekimleri ay sonunda başlayacak olan Supergirl’ün 6. sezonuyla birlikte final yapacağı açıklandı.

Arrowverse evreninde önemli bir yere sahip olan Supergirl, birçok crossoverda yer aldı. Bununla birlikte Supergirl sayesinde Superman & Lois adlı bir dizinin de geleceğini söyleyebiliriz.

Supergirl her ne kadar DC için önemli bir dizi de olsa artık değişim vaktinin geldiğini görebiliyoruz. Önce Arrow’un final yapmasının ardından şimdi de Supergirl için final kararı alındı. Pandemiden etkilenen diziler arasında bulunun Supergirl’ün çekimleri de ertelendi ve yeni sezonun 2021’de başlayacağı açıklandı. The Flash, Black Lightning, Batwoman yılın başlarında geri dönecekken Legends of Tomorrow ve Supergirl ise yılın ortasında geri dönecek.

Supergirl, 20 bölümlük 6. sezonuyla final yapan DC dizileri arasına katılacak. Sezonun hikayesi şu an tamamlanmak üzere ve çekimler de bu ayın sonunda başlayacak. Bu final kararının nedeninin her sezon düşen ratingler olduğu söyleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...