Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Spider-Man: No Way Home Fragmanında Neden Garfield ve Maguire Yok?

Spider-Man: No Way Home Fragmanında Neden Garfield ve Maguire Yok?

Yazar: Mediha Karasungur

Spider-Man: No Way Home Fragmanında Neden Garfield ve Maguire Yok?

Spider-Man: No Way Home filminin fragmanında çoklu evrenlerin işleneceği görüldü. Fakat bu fragmanda neden Tobey Maguire ve Andrew Garfield’ı görmüyoruz?

Spider-Man üçlüsü, Marvel’ın 4. Aşama listesindeki en çok beklenen filmlerden birisidir. Heyecan zaman geçtikçe artıyor. Sızıntıların ardından Marvel ve Sony sonunda Spider-Man: No Way Home filminin fragmanını yayınladı. Tom Holland’ın Spider-Man, Benedict Cumberbatch’in de Doctor Strange olarak yer aldığı bu filmde çoklu evrenler büyük bir yere sahip. Hatta fragmanda Alfred Molina’nın canlandırdığı Doctor Octopus’un dönüşüne bile yer verilmiş.

Fakat fragman her şeyi göstermiyor. Spider-Man’i daha önceden canlandıran Tobey Maguire’ın ve Andrew Garfield’ın da yapımda yer alacağına dair güçlü söylentiler var ve Spider-Man’in farklı zamanlardaki varyasyonları olarak Marvel Sinematik Evreni’ne giriş yapacakları söyleniyor. Spider-Man: No Way Home oyuncularından bazıları Maguire ve Garfield yapımda yer almıyorlarmış gibi yapmayı bile bıraktılar. Mr. Dell’i canlandıran JB Smoove heyecanlı bir şekilde Tobey Maguire’ın Tom Holland’la çalışmasına tanıklık etmekten çok mutluluk duyacağından bahsetmişti.

Bu durumun bu kadar açık olduğu göz önünde bulundurulduğunda, Spider-Man: No Way Home’un fragmanı neden Maguire ve Garfield’ın Spider-Man’in farklı versiyonları olduğunu doğrulamadı? Bu fragmanın filmin pazarlanması ve tanıtımı aşamasında bir başlangıç olduğunu unutmamak önemli. Bize şu an için gösterilen şey Spider-Man’in kimliğinin ortaya çıkmasının sonuçları, Doctor Strange ile Spider-Man’in etkileşimi ve tabii ki çoklu evrenler. Filmin ilk fragmanı, bize yalnızca filmin temellerini anlatıyor. Marvel ve Sony’nin film tanıtımının ikinci aşaması olarak, Garfield ve Maguire’ın dönüşlerinin bulunduğu sahnelerin yer alacağı fragmanı filmin çıkış tarihine yakın bir zamanda yayınlayacakları düşünülüyor.

Spider-Man: No Way Home’un fragmanı çeşitli sinematik evrenlerin iç içe geçtiğini doğruluyor. Örneğin fragmanın sonunda Goblin Bomb’u görüyoruz. Goblin Bomb, William Dafoe’nun Green Goblin’inin 2002 yılında Spider-Man’de kullandığı bombalardan biri. Alfred Molina’nın canlandırdığı Doctor Octopus da 2004 yılında çıkan Spider-Man 2 filminin kötü adamı. Molina’ın kendisi röportajlarda rolünü açıkça tartışarak filmde yer alacağını belirtmişti.

Hayranlar Spider-Man’in üç farklı büyük ekran versiyonunun etkileşimini görmek için sabırsızlanıyor fakat bir müddet daha beklemeleri gerekecek. Şimdilik yalnızca Spider-Man’e, Doctor Strange’e ve bu karakterlerin karşılaştıkları krizlere odaklanılıyor.

Spider-Man: No Way Home Fragmanında Neden Garfield ve Maguire Yok?

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...