Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Robert Pattinson Batman Rolünü Alabilmek İçin Bütün Yıl Uğraştığını Açıkladı

Robert Pattinson Batman Rolünü Alabilmek İçin Bütün Yıl Uğraştığını Açıkladı

Yazar: Mediha Karasungur

Robert Pattinson Batman Rolünü Alabilmek İçin Bütün Yıl Uğraştığını Açıkladı

Harry Potter and the Goblet of Fire filminde Cedric Diggory ve Twilight serisinde Edward Cullen rolleriyle bilinen Robert Pattinson, The Batman filminde Caped Crusader’i oynamayı kafasına taktığını açıkladı. Pattinson, rolü alana dek oyuncu seçme sürecini yakından takip ettiğini itiraf etti.

Titiz bir şekilde yürütülen oyuncu seçme sürecinden sonra Robert Pattinson bir sonraki Bruce Wayne olmaya aday gösterildi. Oyuncunun ana akıma yaptığı geçmiş çalışmalarını göz önünde bulunduran birçok kişi, Pattinson’ın rolün hakkını veremeyeceğine dair eleştirilerde bulundu. Fakat oyuncunun son birkaç yılda eleştirmenler tarafından beğenilen birçok bağımsız filmde de yer aldığı öğrenildiğinde eleştiriler yumuşadı ve insanlar Pattinson’a kendini kanıtlama şansı vermeye karar verdi.

Henüz Robert Pattinson’ın bu rolü kaldırıp kaldıramayacağı tartışma konusu olmadan önce, Pattinson bu rolü almayı kafasına takmıştı. Games Radar aracılığıyla Total Film’e konuşan Pattinson, oyuncu seçmelerini obsesif bir şekilde takip ettiğini söylerken, son zamanlarda bağımsız yapımlarda yer aldığı için menajerlerinin Batman rolünü bu kadar istemesine şaşırdığını açıkladı.

Aslında Ben Affleck’in yöneteceği ve oynayacağı The Batman filmi, Affleck’in filmden çekilmesiyle birlikte Matt Reeves’in yönetmenlik koltuğuna geçmesiyle sonuçlandı. Hayranlar tarafından sabırsızlıkla beklenen film, gelecek aylarda sinemalarda gösterime girecek. Yeni bir korona dalgasına rağmen şimdiye kadarki en büyük Batman açılışının yaşanması beklentiler arasında yer alıyor. Filmin vizyona girme tarihi yaklaştıkça Robert Pattinson ve filmde yer alan diğer oyuncular, basın turu yapmaya devam edecekler.

Robert Pattinson Batman Rolünü Alabilmek İçin Bütün Yıl Uğraştığını Açıkladı

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...