Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Charlie Cox MCU’ya Dönüşü Hakkında Konuştu

Charlie Cox MCU’ya Dönüşü Hakkında Konuştu

Yazar: Mediha Karasungur

Charlie Cox MCU’ya Dönüşü Hakkında Konuştu

Daredevil karakterini canlandırmasıyla bilinen Charlie Cox, MCU’ya dönüşünün bir sır olduğunu ve bunu saklamanın kabus gibi olduğunu söyledi. Bunları paylaşırken hala kuralların tam olarak ne olduğunu bilmediğini de sözlerine ekledi. Dizinin çekim aşamasında her dakikadan keyif aldığını söyleyen Cox, insanların “Artık bu rol için çok yaşlandın,” diyecekleri noktaya kadar bu role hayat vermek istediğini açıkladı. Cox, MCU’ya dönmesiyle birlikte Netflix’te yer alamayacağını söylerken, Marvel karakterleriyle etkileşimde bulunacak olmaktan da mutluluk duyduğunu açıkladı.

Spider-Man: No Way Home filmiyle Marvel Sinematik Evreni’ne dönen Charlie Cox, ilk kez 2015 yılında Daredevil olarak da bilinen Matt Murdock karakterine hayat vermişti. Dizi büyük beğeni toplarken Charlie Cox, The Defenders dizisinde Devil of Hell’s Kitchen olarak yer alacaktı. 2018’in sonlarına doğru dizi Netflix tarafından iptal edilince, hayranlar büyük bir şoka uğramıştı.

Marvel yapımlarının Netflix’teki geleceği, Disney Plus planlarıyla birlikte sekteye uğradı. Dizinin iptali duyurulunca hayranlar, yapımın Hulu’da veya Disney’e bağlı herhangi bir platformda yayınlanmasını istemişlerdi. Marvel ise Netflix ile yaptıkları anlaşmadan dolayı karakterleri iki yıl boyunca kullanamadı. Geçtiğimiz yılın sonlarında Vincent D’Onofrio’nun Kingpin’i ve Charlie Cox’un Matt Murdock’u, Hawkeye ve Spider-Man: No Way Home yapımlarıyla MCU’ya dönüş yaptılar.

Supanova Comic-Con ve Gaming ile Marvel’a dönüşü hakkında konuşan Cox, karakterin geleceği hakkında pek bir şey bilmediğini söyledi. Matt Murdock karakterinin No Way Home filminde yer alacağına yönelik söylentiler henüz film vizyona girmeden önce yayılmış ve karakterin Peter Parker’ın avukatı olarak filmde kısa bir sahneyle gösterilmesi bile, filmde hayranları heyecanlandıran bir sahne olmuştu.

Marvel hayranları şu anda Charlie Cox’un She-Hulk ya da Hawkeye’ın spin-off’u Echo’da yer almasını bekliyorlar. Bunun yanı sıra Daredevil dizisinin hayranları, projenin zamansız bir şekilde iptal edilmesi sebebiyle havada kalan olaylar için hala bir dönüş bekliyorlar.

Charlie Cox MCU’ya Dönüşü Hakkında Konuştu

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...