Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Mulan’ın Vizyon Tarihi Tekrardan Ertelenebilir!

Mulan’ın Vizyon Tarihi Tekrardan Ertelenebilir!

Yazar: Oğuzhan Güre

Disney’in merakla beklenen filmi Mulan’ın vizyon tarihinin, korona virüs nedeniyle bir kez daha erteleneceği iddia edildi. 

Sinemaların kapatılmasından sonra Mulan’ı mecburen ertelemek zorunda kalan Disney, filmin 24 Temmuz’da çıkacağını duyurmuştu. Birçok filmin ertelenmesinin ardından sinemaların Mulan ile birlikte açılış yapması bekleniyordu. Ancak THR‘nin yayınladığı rapora göre, Mulan’ın vizyon tarihi yeniden ertelenecek.

Korona virüs vakalarındaki artış göz önünde bulundurulduğunda sinemaların fazla izleyici çekemeyeceğini düşünen Disney, filmin ertelenmesini gündemine aldı. Bu seviyedeki bir film için sinemaların tam kapasiteyle çalışması gerektiğini düşünen Disney, vakalardaki artış nedeniyle sinemaların bir süre daha kapalı kalabileceğini ya da tam kapasiteyle çalışamayacağını öngörüyor.

Şu ana kadar filmin ertelenmesiyle ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Açıklama yapmak için vakaları takip eden Disney’in, önümüzdeki günlerde bir açıklama yapması bekleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...