Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Christopher Nolan’ın Tenet’i Yeniden Ertelendi!

Christopher Nolan’ın Tenet’i Yeniden Ertelendi!

Yazar: Oğuzhan Güre

Korona virüs salgını nedeniyle ertelenip ertelenmeyeceği sürekli tartışma konusu olan, yılın en çok beklenilen filmi Tenet bir kez daha ertelendi.

16 Temmuz’da çıkacağı açıklanan Tenet’in ertelenip ertelenmeyeceği gündemde büyük bir yer bulmuştu. Uzun bir süre ertelenmeyeceği yönünde açıklamalar gelse de korona virüs vakalarındaki artıştan dolayı geri adım atılmış ve film 31 Temmuz’a ertelenmişti.

Bu kararın ardından çok uzun bir süre geçmeden, dün yapılan açıklamada filmin 12 Ağustos’a ertelendiği açıklandı. Robert Pattinson ve John David Washington’ın baş rolünde yer aldığı Tenet’in yapımcısı Warner Bros, şu açıklamayı yaptı:

“Warner Bros, katılımcılar hazır olduğunda ve toplumun sağlığı buna hazır olduğunda Tenet’i sinemalarda izleyici karşısına çıkarma konusuna bağlı. Bu konuda ihtiyacımız olan şey esnek olmak. Bunu geleneksel bir film gösterimi olarak görmüyoruz. Herkesin kendi zamanına göre filmi keşfedebilmesi için filmi hafta ortasında göstermeyi seçiyoruz. Başarılı bir gösterim stratejisi geliştirmek için gösterim süre kurallarından çok daha uzun süre sinemalarda göstermeyi planlıyoruz.”

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...