Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Türk Dedektif Dizisi’nin Çalışmaları Başladı!

Türk Dedektif Dizisi’nin Çalışmaları Başladı!

Yazar: Oğuzhan Güre

Ödüllü yazar Barbara Nadel’ın çok sevilen serisi ‘Çetin İkmen Polisiye Romanları’ için televizyon dizisi çalışmaları başladı. 2021 yılının sonlarında yayınlanması plananan dizi için birkaç sezon sürecek bir çalışma yapılıyor.

Dizinin çekimlerine 2021’in bahar aylarında başlanacağı düşünülüyor. Dizinin çekimleri için, birçok ödüllü yapım çıkartan ViacomCBS International Studios (VIS) ile anlaşma sağlandı.  Dizinin yayın hakları ise Miramax’ta bulunuyor. Türkiye’deki haklarını kimin alacağı henüz belirsizliğini korusa da bu konuda kıyasıya bir mücadele olacağı tahmin ediliyor.

 

Dizi Özeti:

“Her sokağında ayrı bir hikaye yaşanan İstanbul’un suçlarla örülü sır perdeleri, idealist Müfettiş Çetin İkmen ve ortağı Mehmet Süleyman’ın ustalık dolu iz sürüşleriyle tek tek aralanıyor. Karmaşık suçların ve tüyler ürperten suçluların gizemini en beklenmedik anlarda gözler önüne seren Türk Müfettiş, izleyiciyi şehrin kaotik karanlığında hız kesmeyen bir maceraya sürüklüyor.Kadın tacirleri, Narkotik suçlular, faili meçhul cinayetler, yasa dışı suçların bilinmeyen tetikçileri ve daha birçok suçlu, Çetin İkmen’in İstanbul sokaklarında izini sürdüğü karakterlerden oluşuyor. Adrenalin, merak ve bilinmezliğin yarattığı karmaşa dizinin temposunu bir an bile düşürmeyerek izleyiciyi ekran karşısına kitlemeye hazırlanıyor. Polisiye severlerin her bölümünü iple çekeceği Türk Müfettiş,İstanbul’un bilinmeyen yüzünü ve suçların ortaya çıkış anlarını güçlü bir anlatımla gözler önüne seriyor.”

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...