Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Kara Komik Bir Film Hazine 4 Kasım’da Vizyonda!

Kara Komik Bir Film Hazine 4 Kasım’da Vizyonda!

Yazar: Oğuzhan Güre

Kara Komik Bir Film Hazine 4 Kasım’da Vizyonda!

Çağlar Çorumlu, Boran Kuzum, Şükran Ovalı, Serkan Keskin, Aslıhan Gürbüz, Gürhan Altundaş ve Hasibe Eren isimlerinin kadrosunda yer aldığı, Canbert Yerguz’un yönetmen koltuğunda oturduğu Hazine filmi, yıldız oyuncu kadrosu ve mizahın sınırlarını genişleten kara komik türündeki hikayesi ile 4 Kasım’da sinemalarda.

Senaryosu Canbert Yerguz ve Burak Yerlikaya tarafından yazılan ve çekimleri 2021 yılında Nevşehir’de gerçekleşen filmin konusu şu şekilde:

Annesini defnetmek için uzun yıllar sonra doğup büyüdüğü kasabasına dönen devlet memuru Mesut (Çağlar Çorumlu), annesine karşı son görevini yerine getirmek ve bir an önce İstanbul’a dönerek yarım bıraktığı gönül meselesini tamamlamak ister. Ama işler umduğu gibi gitmez. Mesut’un memleketinde planladığından daha uzun kalması gerekecektir. Bu esnada kardeşi Musa (Boran Kuzum) yüzünden katıldığı bir define kazısı sırasında yaşanan olayların tam ortasında kalan Mesut’un içine düştüğü talihsizlikler zinciri kara komik bir maceraya dönüşür.

Beyaz perdede izleyici ile buluşmaya hazırlanan, yılın merakla beklenen filmlerinden “HAZİNE”nin oyuncuları, Çağlar Çorumlu, Boran Kuzum, Şükran Ovalı, Serkan Keskin, Aslıhan Gürbüz ve Hasibe Eren sette kendilerine gülmekten oynayamadı. Tüm ekibin eğlenceli anlar yaşadığı görüntüleri bu videoda izleyebilirsiniz.

Çekimler boyunca enerjisi yüksek bir set ortamına ev sahipliği yapan “Hazine” filmi, seyircisini de bir o kadar güldüreceğe benziyor.

Güçlü kadrosu ve beklenmedik anlar yaşatan hikayesi ile HAZİNE 4 Kasım’da sinemalarda.

Kara Komik Bir Film Hazine 4 Kasım’da Vizyonda!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...