Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Ian McShane, John Wick: 4 Filmine Winston Karakteriyle Geri Dönüyor!

Ian McShane, John Wick: 4 Filmine Winston Karakteriyle Geri Dönüyor!

Yazar: Atakan Songelen

Ian McShane John Wick: 4 Filmine Winston Karakteriyle Geri Dönüyor!

Lionsgate’in Ian McShane için, Chad Stahelski’nin yönettiği, John Wick: 4 ‘te Keanu Reeves’in karşısındaki Winston rolünü tekrar alması için bir anlaşma yaptığını öğrendik.

Stahelski: “ Onu John Wick : 4 kadrosunda görmekten daha fazla mutlu eden bir şey olamaz. O, inanılmaz bir aktör olmasının yanı sıra, John Wick evreninin simgelerinden biri.”

John Wick : 4 şu anda yapım aşamasında. Yapılan açıklamalara göre, bu yaz Fransa, Almanya ve Japonya olmak üzere, 3 ülkede çekimlere başlanıldı.

McShane’i en son, Starz Production tarafından çekilen, American Gods dizisinde Mr. Wednesday rolüyle tanımıştık. McShane daha önce HBO western dizisi Deadwood’daki Al Swearengen rolüyle Altın Küre Ödülü’nü kazandı ve daha sonra Deadwood: the Movie filmindeki ikonik rolü tekrarladı. Deadwood için iki Primetime Emmy ödülü aldı.

Ian McShane ‘in sahne kariyeri, film olarak Karayip Korsanları, Hellboy, Pamuk Prenses ve Avcı, dizi olarak ise Game of Thrones, American Horor Story, Ray Donovan gibi büyük yapımları ve daha nicelerini içeriyor.

Ian McShane John Wick: 4 Filmine Winston Karakteriyle Geri Dönüyor!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...