Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Loki’nin Yönetmeni İkinci Sezonda Ayrılıyor!

Loki’nin Yönetmeni İkinci Sezonda Ayrılıyor!

Yazar: Mediha Karasungur

Loki’nin Yönetmeni İkinci Sezonda Ayrılıyor!

Disney+ kanalında çıkış yapan Marvel Sinematik Evreni TV dizilerinin ilk ikisi uzun soluklu anlatıların aksine “geçici diziler” olarak ilan edilse de, Loki’nin sezon finali, aynı konseptin ikinci sezonda da devam edeceğini onayladı. Fakat yönetmen koltuğunda oturan Kate Herron, bu maceraya devam etmek adına geri dönmeyeceğini belirtti. Film yapımcısı, Marvel dizileriyle yaptığı işbirliğinden ve bu deneyimden keyif aldığını vurgularken, kendi projelerinin de peşinden gitmek istediğini belirtti. Ama Marvel ile gelecekte bir noktada tekrar çalışmayı reddetmeyeceğini de ekledi.

Herron “Geri dönmüyorum. Yakın zamanda ortaya çıkan yeni bir şey var ve bu konuda çok heyecanlıyım. Yeni sezonu bir hayran olarak izleyecek olmaktan çok mutluyum. Burada yaptığımız şeylerden gurur duyuyorum ve buna her şeyimi verdiğim için de gururluyum. Henüz açıklanmamış bazı başka işler üzerinde çalışıyorum.” dedi.

Bu durumun Marvel filmlerine geri döneceği anlamına mı geldiği sorusu sorulunca Herron şöyle yanıt verdi: “Hayır, şu an yalnızca kendi işlerime odaklıyım. Marvel’ı çok seviyorum ve onlarla tekrar çalışmak isterim.”

Marvel’ın Agent of SHIELD ya da Netflix’in Daredevil, Jessica Jones ve Luke Cage gibi MCU TV dizileri çoğunlukla filmlerdeki olaylara göndermeler yapan, ortak evrenin parçalarıydı. Ama WandaVision, The Falcon and the Winter Soldier gibi projeler filmlerin büyük yıldızlarının, büyük ekranda gördüğümüz maceralara devam etmek üzere rollerini yeniden üstlendiklerini gösterdi. Loki dizisi, bunun Marvel Sinematik Evreni’nin başka bir genişletilmiş bölümü olduğunu varsayan birçok hayranıyla birlikte bu trendi sürdürdü.

Çekimlere ne zaman başlanacağı ve ikinci sezonun ne zaman yayınlanacağı bilinmese de dizinin hayranları ikinci sezonun gelip gelmeyeceğini öğrenmek için çok fazla beklemek zorunda kalmadan, orta jenerikte bu bilgiyi edindiler.

Bu yılın sonlarına doğru hayranlar What If…? dizisinin yanı sıra Ms. Marvel ve Hawkeye’ı da inceleyebilir. Aynı zamanda She-Hulk, Moon Knight, Secret Invasion, Iron Heart, Armor Wars ve Wakanda’ya odaklanan dizilere de göz atabilirler. Marvel’ın yoğun takvimine bakacak olursak, Loki’nin ikinci sezonu 2023 yılına dek gelmeyebilir.

Loki’nin Yönetmeni İkinci Sezonda Ayrılıyor!

Mediha Karasungur’un Diğer Yazıları İçin Tıklayın.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...