Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Dwayne Johnson, Black Adam Çekimlerinin Bittiğini Duyurdu!

Dwayne Johnson, Black Adam Çekimlerinin Bittiğini Duyurdu!

Yazar: Aylin Doğaner

Dwayne Johnson Black Adam Çekimlerinin Bittiğini Duyurdu!

Dwayne Johnson Black Adam setinden, çekimlerin bitişini kutladığı ve tüm oyunculara ve ekibe emekleri için teşekkür ettiği bir video paylaştı.

Instagram’da paylaştığı videonun altına şu sözleri yazdı:

“Yıllar önce Black Adam’ın hayatta bir kez karşıma çıkacak bir kariyer fırsatı olduğunu biliyordum. Black Adam’ı hayata geçirmek için bini aşkın film ekibiyle omuz omuza çalışmak gerçekten benim için bir onur. Hayatım boyunca unutmayacağım. Kariyerim boyunca en çok çaba sarf ettiğim ve hem zihnen hem de fiziksel olarak yoran bir işti. Her saniyesine değer.”

Black Adam, Johnson ve Jungle Cruise’un yönetmeni Jaume Collet-Serra’yı yeniden bir araya getirecek. Film, önceleri Teth-Adam olarak bilinen ve Shazam adındaki büyücünün süper güç bahşettiği bir anti kahraman üzerinden ilerliyor. Yeni edindiği güçlerini kötüye kullanan Adam, hapiste birkaç bin yıl geçirip süper kahraman Shazam’ın baş düşmanı hale geliyor. Bu mitolojik hikayenin ne kadarının filme uyarlandığı ise henüz belli değil.

Johnson geçen hafta paylaştığı videoda Black Adam’ın son yapım haftasına geçildiğini duyurmuştu. Black Adam yıllarca geliştirme aşamasında takılı kaldığı için, bu noktaya gelebilmek için uzun ve zor yollardan geçmiş olduğu kesin. Tam yapım aşamasına geçileceği sırada Covid-19 patlak verince birçok kez ertelendi.

29 Temmuz 2022 tarihinde gösterime girecek olan filmde Pierce Brosnan, Aldis Hodge, Noah Centineo ve Quintessa Swindell de yer alıyor.

Dwayne Johnson Black Adam Çekimlerinin Bittiğini Duyurdu!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...