Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Euphoria İçin İki Özel Bölüm Yayınlanacak!

Euphoria İçin İki Özel Bölüm Yayınlanacak!

Yazar: Oğuzhan Güre

Euphoria İçin İki Özel Bölüm Yayınlanacak!

Euphoria dizisinin hayranları, normalde ikinci sezon ile önümüzdeki yıl buluşacaktı ama HBO, hayranları mutlu edecek olan haberi verdi ve popüler gençlik dramasının iki özel bölümünü resmen onayladı. İlki, HBO Max’ta yayınlanmadan önce, 6 Aralık Pazar günü HBO’da yayınlanacak. Yapılan açıklamalara göre, her iki bölüm de Covid-19 yönergeleri altında çekildi ve prodüksiyonu tamamlandı.

İlk bölümün adı Trouble Don’t Last Always olacak ve bölümde Jules (Hunter Schafer) tarafından tren istasyonunda bırakıldıktan sonraki Rue’yu (Zendaya) bulacaksınız. Dizinin yaratıcısı Sam Levinson tarafından yazılan ve yönetilen bölümde, Rue’yi Noel’i kutlarken izleyeceğiz. HBO, ikinci bölümün adını, konusunu ve tarihini ise daha sonra açıklayacak.

Bu iki özel bölümle ilgili haberler, Zendaya’nın çarpıcı Emmy galibiyetiyle TV dünyasını hayrete düşürmesinden neredeyse tam bir ay sonra gelmiş oldu. Colman Domingo, ilk özel bölüme katılarak, bağımlı Ali’yi ilk sezonda kurtarma rolünü yeniden canlandıracak. Zendaya, haberi sosyal medya aracılığıyla doğrulayarak, “Onları gerçekten özledik. İki özel Euphoria bölümü yakında geliyor.” dedi.

Euphoria’nın yürütücü yapımcılığını, Levinson’la birlikte Ravi Nandan, Kevin Turen, Drake, Future the Prince, Hadas Mozes Lichtenstein, Ron Leshem, Daphna Levin, Tmira Yardeni, Mirit Toovi, Yoram Mokady ve Gary Lennon üstleniyor. Will Greenfield, ortak yapımcı olarak görev yapıyor. Dizi, A24’le ortaklaşa üretildi ve Hot’tan Ron Leshem ve Daphna Levin tarafından yaratılan aynı isimli İsrail serisine dayanıyor. Euphoria, eylül ayındaki sanal tören sırasında eve üç heykelciği taşıyan, toplam altı Emmy Ödülü’ne aday gösterildi. Zendaya’nın performansının yanı sıra, makyaj, orijinal müzik ve şarkı sözleriyle de ödüle uzandı.

Euphoria İçin İki Özel Bölüm Yayınlanacak!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...