Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Dylan O’Brien Teen Wolf’a Dönmek İstiyor!

Dylan O’Brien Teen Wolf’a Dönmek İstiyor!

Yazar: Oğuzhan Güre

Dylan O’Brien Teen Wolf’a dönmek istiyor!

Teen Wolf’un yıldızı Dylan O’Brien, yeni filmi Love and Monsters’ın tanıtımı sırasında MTV’nin sevilen dizisi ile ilgili hayranları heyecanlandıracak bir açıklama yaptı. Sevilen oyuncu, Teen Wolf’un yeniden çekilmesi durumunda Stiles karakterini tekrardan canlandırmaktan mutluluk duyacağını söyledi. O’Brien, her ne kadar birçok yapımda rol almış olsa da Stiles Stilinski karakteriyle tanınmaya devam ediyor.

Azalan ratingler ve MTV’nin yeni yapımlara şans vermesi isteği dolayısıyla final yapan Teen Wolf 2011 yılından 2017 yılına kadar birçok kişinin favori dizileri arasında yer almıştı. Son zamanlarda, sevilen birçok dizinin tekrar çekilmeye başlaması da bu ihtimali artıran bir diğer unsur.

Dylan O’Brien, Teen Wolf günlerinden bahsederken Scott McCall karakterini canlandıran Tyler Posey’den de övgüyle söz etti. O’Brien, henüz dizinin tekrar çekilmesiyle ilgili bir çalışma olmadığını söyledi. Ancak herhangi bir proje planlanırsa seve seve çalışacağını da sözlerine ekledi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...