Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Colin Farrell’ın Penguen Makyajı 4 Saat Sürüyor!

Colin Farrell’ın Penguen Makyajı 4 Saat Sürüyor!

Yazar: Oğuzhan Güre

Colin Farrell’ın Penguen Makyajı 4 Saat Sürüyor!

Colin Farrell, The Batman‘deki Penguen rolü için gereken makyajın yapımının dört saat sürdüğünü ancak son zamanlarda bu sürenin iki saate düştüğünü açıkladı.

Matt Reeves’in yönettiği The Batman, Gotham City’nin kanunsuzu Batman’in ilk yıllarını konu alacak. Batman: Year One ve The Long Halloween gibi çizgi romanlardan ilham alan Reeves’in The Batman’inde Catwoman olarak Zoe Kravitz, Riddler olarak Paul Dano, Carmine Falcone olarak John Turturro, Oswald Cobblepot yani Penguen olarak Colin Farrel da yer alacak.

Bruce Wayne korkunç cinayetleri araştırmaya devam ederken Riddler filmin ana kötüsü olarak filmde yerini alacak. Buna rağmen hayranlar daha çok Colin Farrell’ın Penguen’ini görmek için sabırsızlanıyor.

Yakın zamanda Variety’e verdiği röportajda Farrell, Penguen’in makyajı ve protezi için gereken sürenin dört saat olduğunu açıkladı. Ancak bu süre zaman geçtikçe yarıya indi. Filmde kısa süre yer alacak olmasına ise şöyle yanıt verdi: “Matt Reeves gibi harika bir yönetmenle çalışıyorum bu nedenle az da olsa bana da süre verildiği için çok mutluyum. Bu film tüm Batman filmleri içerisinde çok özel bir noktada yer alacak.” 

Farrell’in karakteri bu filmde kendisine çok fazla yer bulamayacak olsa da Warner Bros. ve DC bu karaktere çok fazla önem verdiğini belli ediyor. Gelecek filmlerde kendisini göreceğimize şüphe yok.

The Batman En Uzun Süper Kahraman Filmlerinden Biri Olacak!

Colin Farrell’ın Penguen Makyajı 4 Saat Sürüyor!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...