Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Blonde:Marilyn Monroe’nun Yeni Filmi Çıkıyor

Blonde:Marilyn Monroe’nun Yeni Filmi Çıkıyor

Yazar: Nisa Nur Gönültaş

Blonde:Marilyn Monroe’nun Yeni Filmi Çıkıyor

50’li ve 60’lı yılların ikonik yüzü, hepimizin güzelliği ile tanıdığı Marilyn Monroe’yu anlatan yeni bir yapım geliyor! Blonde , Marilyn’in Hollywood sahnesinde patlama yaptığı yılları ve 36 yaşında ölümüne yol açan trajik olayları işleyecek. Psikolojik Biyografi dalında sunulacak filmi Andrew Dominic yönetiyor.

Filmde Marilyn Monroe’yu No Time To Die’da bir Bond kızı olarak ilk çıkışını yapan Ana de Armas canlandıracak. Easttown’dan Mare of Easttown’dan Julianne Nicholson, yıldızın çılgınca dengesiz annesi Gladys olarak görünecek. Aşk hayatı açısından, Marilyn’in dokuz çalkantılı ay boyunca kocası olan “Eski Sporcu” Joe DiMaggio’yu Bobby Cannavale; ve ilişkilerinin başında komünist bağlar nedeniyle FBI soruşturmasına konu olan üçüncü kocası Arthur Miller’ı Adrien Brody canlandıracak. Caspar Phillipson ise Monroe’nun ölümünden aylar önce “Doğum günün kutlu olsun, Bay Başkan” ile ünlü serenatını yaptığı John F Kennedy olarak da bilinen “Başkan”ı canlandıracak.

Film şiddeti grafik olarak betimlemeleri nedeniyle Netflix’te NC-17 derecelendirmesi ile yayınlanan ilk film olacak; yani teknik olarak 17 yaşın altındaki kimse tarafından izlenemez.

8 Eylül 2022 tarihi ile 79. Venice Film Festivalinde ön gösterimi yapılacak olan film 28 Eylül 2022 tarihinden itibaren de Netflix platformu üzerinden yayınlanacak.

Blonde:Marilyn Monroe’nun Yeni Filmi Çıkıyor

Bunlar da ilginizi çekebilir

1 Yorum:

Avatar
Yeşil insan 02/09/2022 - 10:50

Tespitlerini ve görüşlerinizi çok beğeniyoruz bir sonraki yazınızı merakla bekliyorum

Yanıtla

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...