Anasayfa HaberlerFilm Haberleri BKM’den Kara Komik Bir Film: Hazine

BKM’den Kara Komik Bir Film: Hazine

Yazar: Cansu Altıntaş

BKM’den Kara Komik Bir Film: Hazine

Çıkmazola’da neler olacak? Hazine 4 Kasım’da Sinemalarda!

Oyuncu kadrosunda, Çağlar Çorumlu, Boran Kuzum, Şükran Ovalı, Serkan Keskin, Aslıhan Gürbüz, Gürhan Altundaşar ve Hasibe Eren’in yer aldığı, yönetmen koltuğunda Canbert Yerguz’un oturduğu Hazine, kara mizah sevenler için sevilen oyuncularıyla birlikte ‘olaylar, planlar ve hazineler’ vaat ediyor.

Senaryosu Canbert Yerguz ve Burak Yerlikaya tarafından kaleme alınan ve çekimleri geçtiğimiz yıl Nevşehir’de gerçekleşen filmde;

Annesini defnetmek için yıllar sonra doğup büyüdüğü kasabasına dönen devlet memuru Mesut (Çağlar Çorumlu), annesine karşı son görevini yerine getirmek ve bir an önce Ankara’ya dönerek yarım bıraktığı gönül meselesini tamamlamak ister. Ama işler umduğu gibi gitmez. Mesut’un memleketinde planladığından daha fazla kalması gerekecektir. Bu esnada kardeşi Musa (Boran Kuzum) yüzünden katıldığı bir define kazısı sırasında yaşanan olayların tam ortasında kalan Mesut’un içine düştüğü talihsizlikler zinciri kara komik bir maceraya dönüşür.

Yıldız oyuncu kadrosu, mizahın sınırlarını genişleten ve beklenmedik anlar yaşatan kara komik türündeki hikayesi ile HAZİNE 4 Kasım’da sinemalarda.

Filmin kamera arkası videosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://drive.google.com/file/d/1z-c9b1lAtf5Csi4oUK1wJc8GJqdrLiaf/view?usp=sharing

Filmden kareler;

 

BKM’den Kara Komik Bir Film: Hazine

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...