Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Başka Sinema Evde Festival Seçkisi Başlıyor!

Başka Sinema Evde Festival Seçkisi Başlıyor!

Yazar: Oğuzhan Güre

Başka Sinema Evde Festival Seçkisi Başlıyor!

Başka Sinema Evde Festival, yılbaşına girerken evinizden izleyebileceğiniz farklı türlerde filmlerden oluşan geniş Yeni Yıl Seçkisi ile 30 Aralık – 19 Ocak tarihleri arasında festival.baskasinema.com’da izleyicilerle buluşacak. 30 Aralık’tan itibaren her gün yeni bir filmi izleyicilerle buluşturacak olan Evde Festival’de Tam Film Paketi seçeneği ile tüm filmler seçki süresince izlenebilecek.

Yeni Yıl Seçkisi’nde; A24 korku filmleri yelpazesinden başrollerinde son zamanlarda Wednesday ile adından çok söz ettiren Jenna Ortega ve yine A24 yapımı korku filmi Pearl‘deki rolü ile büyük övgü toplayan Mia Goth olan Ti West’in yönettiği X, daha önce Columbus filmi ile tanıdığımız yönetmen Kogonada’nın başrolünde Colin Farrell’ın bulunduğu 2. uzun metraj filmi Yang’dan Sonra / After Yang, 2022 Cannes Film Festivali Eleştirmenler Haftası’nın en önemli iki ödülü olan En İyi Film ve En İyi Senaryo ödüllerine layık görülen La Jauria, ünlü yönetmen Jafar Panahi’nin yönetmen oğlu Panah Panahi’nin Cannes Film Festivali’nde yarışan filmi Yola Devam / Hit the Road, Karanlık Kız filmindeki rolü ile Oscar ödülüne aday gösterilen Jessie Buckley’nin başrolünde yer aldığı gerilim filmi Adamlar / Men, Belgesel dünyasının en iyi yönetmenlerinden Patricio Guzmán’ın 2019’da Şili’deki protestoları konu aldığı Benim Hayali Ülkem / My Imaginary Country filmleri yer alıyor.

Başka Sinema’nın Evde Festival Yeni Yıl Seçkisi biletleri 27 Aralık itibari ile ön satıştan alınabiliyor. Gösterimler 30 Aralık – 19 Ocak tarihleri arasında festival.baskasinema.com‘da!

Ayrıntılı bilgilere ulaşmak için Başka Sinema’yı ziyaret etmeyi, ya da Instagram, Twitter ve Facebook üzerinden Başka Sinema’nın sayfalarını takip etmeyi unutmayın.

Başka Sinema Evde Festival Seçkisi Başlıyor!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...